Değerli arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda Pubg mobile dil değiştirme değiştiremiyorum diyenler için işlemlerinizi nereden sağlayacağınızı detaylandırdık.

Son dönemlerin en gözden oyunlardan bir tanesi olan Pubg mobile oyunu tartışmasız teknolojinin ne kadar geliştirdiğini bizlere sunan oyunlar arasında yerini almış durumdadır. Ancak oyun da kullanıcı kitlesi arttıkça sorunlarda ister istemez baş göstermeye başlamıştır. Son zamanlarda bir çok kullanıcı Pubg mobile dil değiştirme değiştiremiyorum demektedir.

Bildiğiniz üzere oyun çevrim içi oynanan ve çok oyunculu bir oyundur. Ve yükleyebilmeniz içinde büyük bir depolama alanına sahip olmanız gereklidir. Dil seçeneğini değiştirmeden oynamaya çalışmanız sizin oyun içerisinde ve sohbet alanında sıkıntı çekmenize neden olabilir.

Pubg mobile dil değiştirme değiştiremiyorum

Pubg mobile dil değiştirme

Pubg mobile dil değiştirme işlemlerinizi oyunun kendi içerisinde sorunsuz bir şekilde sağlayabilirsiniz. Bunun nasıl olduğunu gerek görsel gerekse de yazılı bir şekilde sizlere paylaşacağız. İlk önce oyunun içerisine giriş sağlayın. Bilgilerinizi girdikten sonra gelen ekranın sağ tarafından ‘’Ayarlar’’ bölümüne girişinizi yapın.

Ayarlara giriş sağladığınızdan gelen ekranın en altında bulunan ‘’Dil’’ seçeneğine dokunuyorsunuz. Buraya dokunmanızla birlikte açılan sayfada ‘’Sohbet dili’’ ve ‘’Eşleşme dili’’ olmak üzere iki farklı dil seçeneği göreceksiniz. Bunları Türkçe olarak değiştirmenizle birlikte işlemlerinizi bitirmiş olacaksınız.

Artık sohbet dili ve eşleşme diliniz Türkçe olarak ayarlanacaktır. Oyunun bu alanına geldiğinizde işlemleri devreye alıyor olmanıza karşın sohbet ve eşleşme dili hala daha değişmiyorsa bu durumda bir sıkıntı yaşıyor olabilirsiniz. Bunun önüne geçilebilmesi için nelerin gerekli olduğuna bakacağız.

Pubg mobile dil değiştiremiyorum

Pubg mobile dil değiştirme değiştiremiyorum

Pubg mobile dil değiştiremiyorum diyorsanız oyunu yükleme yapmış olduğunuz cihazdan kaldırarak yeniden kurulum işlemlerini sağlayabilirsiniz. Beraberinde ayarları belirttiğimiz şekilde işleme koymanızla birlikte en ufak bir sorun yaşamadan devam ettirebilirsiniz.

Oyun hakkında merak ettiğiniz farklı sorunlar varsa bunları bize yorumdan ulaştırmanız yeterlidir. Bir de siz bu işlemi yaptığınızda esnada bağlantınız gittiyse eğer bundan ötürü de problem oluşmuş olabilir. O yüzden wifiden bağlıysanız mobile, mobilden bağlıysanız wifiye bağlanarak deneme sağlayın.

Pubg moile oyunu günden güne popülerliğini daha da arttırmaktadır. Oyun içerisindeki teknik sıkıntıların tamamını bizlere bildirebilirsiniz.

Önceki İçerikZOOM konuşma geçmişini temizle ve silme
Sonraki İçerikMotoGP 19 sistem gereksinimleri pc kaldırır mı?
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz