Paylaş

Pubg mobil cihazınız bu sürüme uygun değil diyor. Pubg oyununu telefonuna inmiyor ve internet bu hatayı alıyorsanız o halde indirme işlemleriniz için neler gerekli kaleme alacağız.

Bilgisayarlarımıza steam uygulaması üzerinden indirdiğimiz oyunlar oldukça eğlenceli bir hal aldırmaktadır. Zaman geçmesi ve oyuna dair tüm bilgilerin elde edilebilmesi için bir çok oyun indirebiliyoruz. İndirme işlemlerinin en çok olduğu oyunlardan bir tanesi de Pubg oyunudur. Oyun kısa süre içerisinde inanılmaz bir kullanıcı kitlesine hakim olmayı başarmış durumdadır. Durum böyle olunca da telefon üzerinde de oyunu oynamak isteyen kitle için mobil versiyonu da gecikmeden getirilmiş oldu. Telefonlara yüklendikten sonra da tıpkı bilgisayarda olduğu gibi girişler sağlanıp oyunun oynanması devam edilmektedir. Ancak bazı kullanıcılar oyunlarının telefonlarına indirme işlemleri esnasında sorunların meydana geldiğini dile getirmektedir. Alınan en başlıca hata ise pubg mobil cihazınız bu sürüme uygun değil hatasıdır. Pubg inmiyor, telefonuma yükleme yaparken hata veriyor diyenler için yaşanan bu aksaklığın ortadan kalkabilmesi için incelemelerimizi tamamlamış bulunuyoruz.

Pubg mobil cihazınız bu sürüme uygun değil diyor

Pubg telefonuma inmiyor, pubg telefonuma yüklenmiyor, pubg oyununu telefonuma yüklerken hata alıyorum, pubg oyununu telefonuma indirirken sürüm hatası veriyor, pubg mobil cihazını bu sürüme uygun değil ne demek, pubg mobil cihazınız sürüme uygun değil diyor. Telefonunuza son dönemlerin en gözde uygulaması pubg oyununun cihazınıza uyumluluğun getirilebilmesi için izlenmesi gereken yöntemleri başlıca ele alarak sorunu gidereceğiz.

Pubg telefona yüklenmiyor

Pubg oyunuyla alakalı olarak telefonun güncel sürümüyle ilgili olarak bir hata veriyorsa bu durumda Apk dosyalarıyla birlikte sorununuzu ortadan kaldırmış olacağız.

  • PUBG MOBILE 0.9.0 Versiyonu ve PUBG Mobile data dosyası indirme işlemlerini sağladıktan sonra ikinci verilen data dosyasını indirdikten sonra  ”Rar” dan çıkarmanız gerekecektir.
  • Rar bağlantısını çıkardıktan sonra bu alanda .obb dosyasının yer aldığını göreceksiniz.
  • Var olan dosyası com.tencent.ig klasörüne kopyalama işlemleri sağladıktan sonra aynı zaman da Android>obb klasörü içerisine de kopyalama ayarlarını gerçekleştiriyoruz.
  • Yukarıda verilen versiyonu yani apk dosyasını indirmeniz halinde sorununuz ortadan kalkacaktır.
  • Pubg mobil cihazınız bu sürüme uygun değil diyor diye tarafımıza bilgi ileten kullanıcılar için yapılan işlem aşamaları tamamen işinizi görecektir.

Pubg mobil cihazınız bu sürüme uygun değil diyor ayarları için bir sorun oluşursa yaşanan sorunları yorum alanına iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here