Paylaş

Pubg lag sorunu yaşıyorum bağlanmıyor. Bilgisayara yüklediğiniz pubg oyununda karşılaştığınız bağlantı sorunu için çözüm yazımızın içerisindedir.

Bilgisayarımızda normal bir gezinti sağladığımız sırada da ara ara kesintiler ve donma sorunları ile karşı karşıya kalmaktayız. Karşılaştığımız bu sorun sonrasında eminim siz de herkes gibi bilgisayarın sıfırlama işlemlerini sağlıyorsunuz. Bir de bunun yanına ek olarak bilgisayarda var olan uygulamaların kaldırılma yöntemine gidilmektedir. Bazende severek oynadığımız bir oyuna bazı nedenlerden ötürü bağlantı sorunu meydana gelmektedir. Veya da bağlandıktan sonra lag problemi ile karşı karşıya kalmaktayız. Yaşanan bu sorunlardan dolayı oyunda istenilen performans gösterilememektedir. Bu da moral bozukluğuna yol açarak oyundan soğumamıza neden olmaktadır. Oysaki belli başlı işlem aşamaları sonrasında sorunun hiç de zor çözülmeyeceğini sizler de anlamış olacaksınız. Birlikte gerçekleştireceğimiz adımlar sonuç verdiği andan itibaren oyununuza bağlantı kurarak oyunda yaşanan lag problemi de tarih olmuş olacaktır.

Pubg lag sorunu yaşıyorum bağlanmıyor

Oyuna bağlanamıyorum, bilgisayarımda pubg oyununa bağlanamıyorum, pubg neden bağlanmıyor, pubg lag sorunu var, pubg lag problemi nasıl gider, pubg lag olduğu için giriş yapamıyorum, pubg bağlantı kesikliği yaşıyorum, bilgisayarımdaki lag sorunu nasıl giderilir?, pubg bağlanmıyor neden? Sormuş olunan bu sorular her geçen gün aklınızı daha da bulandırdığından ötürü buna dur deme zamanı gelmiştir. Soruna neden olan işlem aşamalarıyla birlikte problem hangi adımlar sonrasında giderilecek onları sizlerle paylaşıyor olacağız.

pubg lag sorunu

Lag sorununun derinine indiğimiz de gördüğümüz bilgilendirme oluşan bu hatanın bağlantıda var olan yavaşlıkla alakalı olduğu tespit edilmiştir. Yaşanan yavaşlıktan dolayı sürekli bu sorun ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Pubg lag sorunu yaşıyorum bağlanmıyor, pubg lag sorunu, pubg bağlanmıyor, pubg bağlanma sorunu, oyunda lag sorunu, oyuna bağlanmıyor

Bunun dışında etken olan nedenlerin olmaması zaten sizi de şaşırtıyor olurdu. Böyle bir durumda modeminizi kapatıp açarak geri planda çalışıyor olan uygulamaları kapatıyoruz. Beraberinde bilgisayarımız da açık olan virüs vs. gibi programların kapatılmasını gerçekleştiriyoruz. Steam alanından indirmiş olduğunuz oyunu normal olarak değilde yönetici olarak açmayı deneyelim. İşletim sisteminin ise windows 10 olması oldukça etken etmektedir. Yani bunun altındaki işletim sistemlerinin genelinde de bu problem meydana gelmektedir.

Bizlere iletilmiş olan Pubg lag sorunu yaşıyorum bağlanmıyor soruna ilişkin yapılması muhtemel ayarları sizlere sunduk. Varsa buna eklemek istediğiniz başka önemli notlar yorumda belirtebilirsiniz.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here