Paylaş

Merhaba arkadaşlar, hazırlamış olduğumuz bu yazımızda Pubg kariyer sonuçları kaldırma silemiyorum diyenlere özel hangi yolların takip edilmesi gerektiğini inceleyeceğiz.

Dünya genelinde en çok oynanan oyunlardan birisi haline gelen Pubg oyununun popülerliğinin her geçen gün artması şaşırtıcı gelse de değişmeyen bir gerçektir. Oyunun online olması kullanıcıların oyun üzerindeki etkileşimi daha da fazlalaştırmaktadır. Pubg kariyer sonuçları kaldırma silemiyorum diyenler için yapılması gerekenleri ele aldık.

  • Normal şartlarda kariyer sonuçları özelliği güncellemelerden sonra hesaba dahil edilmiştir.
  • Dahil edilen özelliğin hesabınızda kaldırmak istiyorsanız bu sizin elinizdedir.
  • Ayarların nereden yapıldığına artık başlayalım.

Pubg kariyer sonuçları kaldırma silemiyorum

Pubg kariyer sonuçları

Pubg kariyer sonuçları silemiyorum diyenler için bahsettiğimiz ayarlarla birlikte en ufak bir sorun yaşamadan sonuçları kaldırabilirsiniz. Oyun play store ya da Apple store üzerinden ücretsiz olacak şekilde indirilmektedir.

Mağaza alanında indirilen tüm uygulamalara ise sürekli olacak şekilde güncelleme gelmektedir. Şimdi isterseniz kariyer sonuçlarının nasıl sileceğinize bakalım.

  • İlk önce uygulamanızın içerisinde ‘’Ayarlar’’ alanına giriş yapın.
  • Ayarlarınıza girişinizi yaptıktan sonra ‘’Herkesin sonuçları görmesine izin ver’’ seçeneğine dokunun.
  • Etkinleştir bölümünü ‘’Kapalı’’ konuma getirin.
  • Yapmış olduğunuz ayarlar sonucunda artık kariyer sonuçları artık profil ekranınızda görünmeyecektir.
  • Siz bu ayarı yaptınız ancak yine de problem devam ediyorsa internet bağlantınızı gözden geçirin.

Pubg kariyer sonuçları

Pubg kariyer sonuçları kaldırma silemiyorum

Pubg kariyer sonuçları için yukarıdaki bahsettiğimiz adımları kaleme almanız yeterli olması lazım. Bağlantılarınızı gözden geçiriyor olmanıza rağmen devam ediyorsa uygulamanızı kaldırıp yeniden yükleme gerçekleştirin.

Arka planda çalışan uygulamalarınız varsa bunları kaldırıp yeniden yükleme gerçekleştirin. Telefona güncelleme gelmiş olabilir. Bu güncellemeleri devreye almadığınızdan ötürü de yaptığınız ayarlar işleme girmiyor olabilir. Bunları yaptıktan sonra yine de görünmeye devam ediyorsa sizden ricamız pubg mobile yetkililerine durumu bildirmeniz gereklidir. Yetkililer tarafından incelemeler tamamlandığında sizlere geri bildirim yapılacaktır.

Oyunla alakalı meydana gelen ve çözümlenemediği diğer sorunları bize yorum alanından ulaştırmanız yeterli olacaktır. Gerekli sorunları sizin bize ilettiğiniz üzere ele alıp incelemeler sonucunda da sizlere yanıtımızı vereceğiz. Umarım sizin için faydalı bir yazı olmuştur. İyi gezintiler dilerim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here