Paylaş

Pubg karakter gözükmüyor yüklenmiyor Son dönemlerin en gözde bilgisayar oyunlarından birisi olan bugb ile ilgili yaşanan karakter sorunun çözümü için incelemeleri yaptık.

Oyun merakımız asla bitmemektedir. Yaşımız ilerlese dahi belli aşamalardan sonra yine de oyun için araştırma sağlayıp en iyi oyunları oynamaya devam ederiz. Steam bakıldığında son dönemlerin en çok indirilen oyunlarından birisi de Pubg oyunudur. Bir önceki yazımız da bilgisayarınızın bu oyunu desteklemesiyle alakalı olan sistem gereksinimlerini paylaşmıştık. Bilgisayarına uyum sağlayan kullanıcılarımız oyunlarını yüklemeye başlayıp oynamaya başlamış durumdadır. Fakat oyun içerisinde oluşan karakter gözükmüyor sorunu ya da yüklenmiyor problemiyle alakalı olarak yaşanan sıklık sonrasında nelerin yapılacağını sizlere sunacağız. Çözüm işlemleri sonrasında karşılaşılan bu sorunumuz da ortadan kalkmış ve artık karakter görerek işlemlerinizi sağlayabilirsiniz. Genelde bu sorun bilgisayarınızın performans ayarı ile ilgili karşınıza çıkmaktadır. Tüm ihtimalleri göz önünde bulundurarak çözüme yönelik ne gerekiyorsa hepsini sizler için derleyeceğiz.

Pubg karakter gözükmüyor yüklenmiyor

Bilgisayarımda pubg karakter gelmiyor, pubg karakter görünmüyor, pubg karakter yok, pubg karakter kayboldu, pubg karakter gözükmüyor, pubg oyunumda karakter nereye gitti, pubg karakter sorunu yaşıyorum, pubg karakteri niye gözükmez? Sorularının yanıtı için sizler adına bir çok araştırma sağlamış bulunuyoruz. Yapılan araştırmalarımızın hepsini bir araya getirerek belirtilen işlemlerin ele alınması sonrasında sorunumuz ortadan kalkmış ve karakter tekrar geri gelmiş olacaktır.

pubg karakter gelmiyor

Bilgisayarınıza yüklenen oyunlarda karşılaşılan performans sorunları bazen oyun içerisinde farklı sorunlar meydana getirebilmektedir. 2018 Yılının en gözde oyunlarından birisi olan pubg oyununda karakterin gelmemesi ile alakalı yaşanan sorunlarla ilgili aşağıdaki adımları gerçekleştirmeniz gereklidir.

  1. Bilgisayar içerisinde var olan Nvidia üzerinden performans ayarlarını yapıyoruz.
  2. SSD’yi temizledikten sonra pubg SSD’ye taşıma işlemlerini gerçekleştirelim.
  3. Bilgisayarımızın geri planda çalışmakta olan gereksiz programları kapatalım.
  4. İnternet bağlantınızın hızını kontrol etmeniz gereklidir.
  5. Bağlantı hızları kontrol ettikten sonra sorun yok ise modeminizle alakalı belirli güncellemeleri gerçekleştirebilirsiniz.
  6. Eğer biliyorsanız modemin kanal ayarını 6,9,11 olarak ayarlayabilirsiniz.
  7. Pubg oyunu için en uygun işletim sistemi Windows 10 işletim sistemidir. Haliyle bu işletim sisteminde değilseniz bilgisayarınızı Windows 10’a yükseltmeniz de fayda bulunmaktadır.
  8. Oyundaki karakter sorununa ilişkin problem oyun ile de alakalı olabilir. Dolayısıyla bunun başka bir arkadaşınız da var olup olmadığını kontrol ettirmeniz gereklidir.
  9. Tüm bunlara rağmen sorun gitmediyse oyundan çıkıp bilgisayarı kapatıp tekrar açarak tekrar deneme yapabilirsiniz. Hala daha sorun devam ediyorsa bilgisayarınızın yedeğini alarak güzel bir format sorunu düzeltmeye yetecektir.

Pubg karakter gözükmüyor yüklenmiyor, pubg karakter yüklenmiyor, pubg karakter gelmiyor, pubg karakter çıkmıyor, pubg karakter yok, pubg karakter görünmüyor

Yok ben hala Pubg karakter gözükmüyor yüklenmiyor sorunu yaşıyorum diyorsanız bunu yorumda belirtip cevabını bekleyebilirsiniz. Bizler durum ile ilgili aldığınız hataların cevabınu sizlere sunacağız.

8 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here