Paylaş

Pubg donuyor kasıyor yavaş çalışıyor. Gözde oyunlardan biri olan pubg oyununda yaşanan donma ve kasma sorununun nasıl giderileceğini kapsamlıca anlatacağız.

Bilgisayarımıza yüklemiş olduğumuz oyunların bir çoğunda donma ve kasma ile karşı karşıya kalabiliyoruz. Hele de internet veri bağlantısıyla çalışan oyunlar ise internet alt yapınızın da sağlam olması gereklidir. Yani bağlantıda ki yavaşlık oynanan oyunda kasma ve donmaya sebep olabilecek en büyük nedenlerden bir tanesidir. Son dönemlerin en gözde oyunlarından birisi olan pubg oyunu ile ilgili de donma ve kasma sorunlarının meydana geldiğini dile getiren kullanıcılar bulunmaktadır. Oyunda yaşanan bu sıkıntının altında yatan nedenleri ve çözüme ilişkin işlem detaylarını sizlere sunacağız. Birlikte gerçekleştireceğimiz işlem aşamaları sonrasında şayet internet ağında bir yavaşlık durumu söz konusu değil ise sorun giderilmiş olacaktır. Bilgisayarınızın oyunu kaldırıp kaldırmadığına alakalı olarak aklınız da soru işareti varsa sistem gereksinimlerine ilişkin yazımız yine web sitemiz de bulunmaktadır. Şimdi pubg oyununda oluşan yavaşlığın giderilebilmesi adına beraber işlemlerimizi gerçekleştireceğiz.

Pubg donuyor kasıyor yavaş çalışıyor

Pubg oyunu donuyor, pubg neden yavaş, pubg kasma yaşıyorum, bilgisayarımdaki pubg oyununda yavaşlık var, pubg kasma sorunu nasıl giderilir, pubg kasıyor neden, bilgisayarımdaki pubg donuyor. Herkesin severek oynamış olduğu pubg oyunu ile alakalı olarak yaşanan yavaşlık bazı kullanıcıların canını hayli sıkmış gözükmektedir. Oyunu silme noktasına gelen kasmanın önüne geçilebilmesi için izlenmesi gereken tüm yöntemleri detayları ile beraber konu alacağız.

pubg yavaş çalışıyor

Bilgisayarınız da oynamış olduğunuz pubg oyunu ile alakalı olarak öncelikle internetin hızlı olması gereklidir. İnternette yavaşlık varsa bu durum mağduriyet yaşamanıza neden olabilir. O yüzden internet veri bağlantılarının kontrollerinin doğru olacak şekilde yapılıp ayarların gözden geçirilmesi gereklidir. Bunun dışında NVIDIA ekran kartında 3D ayarı alanına girerek performansına ilişkin işlemlere önem verilmesi lazım.

Pubg donuyor kasıyor yavaş çalışıyor, pubg donuyor, pubg kasıyor, pubg yavaş, pubg yavaş çalışıyor, pubg oyunu kasıyor

Bunun dışında zaten yapılması muhtemel işlemlerden bir diğeri ise bilgisayarın virüs taramasından geçirilmesidir. Virüs bilgisayara zarar veren yazılımları ortadan kaldıracaktır. Kullanım sağlanan bilgisayara disk eklemesi sağlayarak temizleme işlemlerine her daim önem vermeniz gereklidir. Bunun dışında kaliteli performans artırıcı ya da virüs programlarını bilgisayarınıza katkıda bulunun.

Geri planda çalışan uygulamaları kapatarak oyununuzu oynamaya devam edebilirsiniz. Belirtilen işlem aşamaları sonrasında Pubg donuyor kasıyor yavaş çalışıyor sorunumuz giderilmiş ve çözüm gelmiş olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here