Paylaş

Kıymetli arkadaşlar, yayınladığımız bu yazımızda Pubg dans hareketlerini açma açamıyorum diyorsanız bu özelliği nasıl aktif edeceğinizi anlatacağız.

Tüm kesime hitap eden ve dünya genelinde online olacak şekilde oynanan oyunlardan biri haline gelen Pubg oyunu gün geçtikçe bu popülerliğini arttırmaktadır. Özellikle Corona virüsünden sonra daha fazla oynanmaya başlanan oyunda dans etme özelliğini aktif duruma getirebilirsiniz. Pubg dans hareketlerini açma açamıyorum diyor ve moral bozuyorsanız doğru yerde olduğunuzu söyleyebiliriz.

  • Oyunu eskiden beri oynuyorsanız bu özelliğin nasıl açıldığını zaten biliyorsunuzdur.
  • Ancak yeni başlayanlar için özelliğin nereden aktif duruma getirileceğine bakacağız.

Pubg dans hareketlerini açma açamıyorum

Pubg dans hareketleri

Pubg dans hareketleri özelliğinin aktif hale getirebilmeniz için ilk olarak oyunun içerisine giriş gerçekleştirmelisiniz. Giriş sağladığınız oyunun ara yüzünün sol alt bölümünde ifade işareti seçeneğini göreceksiniz.

Sağ üst tarafta yer alan haritanın yanında yer alan ifade sekmesine dokunup ilgili alana ulaşabilirsiniz. Yine farklı bir yöntem ise lobi alanında karşınıza gelen arkadaşlarınız dans etme imkanına sahipsiniz. Bu telefon üzerinden oyuna bağlananlar için bir yöntemdir.

Siz Pubg mobile oyununu bilgisayarınızda kullanım yapıyorsanız eğer F4 tuşuna basmanız halinde dans hareketlerini aktif duruma getirebilirsiniz. Oyunda bide ödüllerde dans figürleri verilmektedir. Royale Pass’in 4. Sezon ödüllerinde 4 farklı danslar bulunmaktadır. Tabi 10 dolar farkla Elite Royale Pass üyeliği ile birlikte dansların özellikleri de çoğalmaktadır.

  • Level 5 – Tempo Dansı (Elite RP)
  • Level 30 – Dans 8 (Free RP)
  • Level 35 – Dans 2  (Elite RP)
  • Level 85 – Samba (Elite RP)

Şeklinde dans figürlerine sahip olarak dans özelliklerini aktif duruma getirmeniz mümkündür. Ancak dans hareketlerini yine açamazsanız bununla alakalı işlemlerinizi birlikte göz atacağız.

Pubg dans hareketlerini açamıyorum

Pubg dans hareketlerini açma açamıyorum

Pubg dans hareketlerini açamıyorum diyorsanız üstteki adımları kaleme almanız yeterli olmaktadır. Lakin bunları yapıyor olmanıza rağmen oyunda dans etme özelliğini aktif duruma getiremezseniz https://pubgmobile.helpshift.com/a/pubg-mobile/ bu alana girerek karşılaştığınız sorunu yetkililere bildirmelisiniz.

Onlar gerekli olan işlemleri sizin adınıza kontrol edecektir. Lakin beklemek istemiyorsanız bilgisayarınızın ve telefonunuzun tuş kombinasyonlarını kontrol edin. Muhtemelen bu alanda bir problem yaşıyor olabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here