Paylaş

Pubg android telefonda donuyor kasıyor. Android telefonlar da da artık oynanması mümkün olan pubg oyununa dair yaşanan sorunların nasıl giderileceği yazımızda.

Gün geçtikte kullanıcısını artıran PUBG oyunu artık telefonlarda ki yerini de almış durumdadır. Android işletim sistemli telefonlarda kullanım için apk dosyasının indirilmesi sonrasında sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Tüm oyunlarda olduğu gibi bazen PUBG oyunu ile ilgili de donma, kasma sorunlarının meydana geldiği kullanıcılar tarafından iletilmektedir. Oyunun vermiş olduğu bu kasma ve donma sorunu baya bir sıkıntıyı da ardından getirmektedir. Android telefon kullanıcıları oyundan istediğini alamadığı zaman oyunu telefonundan kaldırmaktadır. Telefondan PUBG oyununuzu kaldırmadan önce beraber sağlayacağımız kontrolleri ele almanızı tavsiye ederim. Bunun sonrasında şayet hala daha sorun devam ederse bu durumda oyunun kaldırma işlemlerini sağlayabilirsiniz.

Pubg android telefonda donuyor kasıyor

Pubg android telefonumda kasıyor, pubg android telefonumda neden donuyor, telefonumda pubg oyunu donuyor, pubg karakteri hareket etmiyor, telefonumda oyun neden kasar. Oyunun kasma sorunu internet bağlantısıyla alakalı da olabilir. Benzer durumlarda kontrol sağlamanız gereken işlemlerden birisi de internet bağlantısı olabilir. Yani ay ortalarına yaklaşırken hızınız bazen santralden 3 mb düşebiliyor. Bu da oyunda kasma ve donmaya meydan vermektedir. Böyle sorun yoksa o halde diğer bağlantıları kontrol edeceğiz.

Android telefonda pubg kasıyor

Kasma ve donma durumlarında internet bağlantısını kontrol ettikten sonra burada yaşanan bir sıkıntı yok ise androdi telefonunuzun geliştirici seçeneklerinin açılması gereklidir. Bu ayar aktif hale geldikten sonra bu alanda var olan 4xMSAA zorla alanına getirmeniz lazımdır. Sağlanacak ve yapılacak aşamalarla birlikte donma kasma sorunu ortadan kalkmış olacaktır.

Pubg android telefonda donuyor kasıyor, pubg android telefonda kasıyor, pubg telefonda kasıyor, pubg telefonda donuyor, android telefonda pubg kasıyor, pubg kasma sorunu android

  • Telefonunuz da normal uygulamalar da da benzeri tarz sorunlar meydana geliyorsa bu durumda bir sıfırlama cihazı rahatlatacaktır.
  • İlgili yedeklerin alınımını gerçekleştirerek sıfırlama ayarlarını devreye almanız durumunda problem ortadan kalkacak.

Pubg android telefonda donuyor kasıyor, pubg android telefonda kasıyor, pubg telefonda kasıyor, pubg telefonda donuyor, android telefonda pubg kasıyor, pubg kasma sorunu android

Pubg android telefonda donuyor kasıyor oluşan sıkıntıyla ilgili izlenmesi gereken çözüm yöntemlerini sizler için sunduk. Eklemek istediğiniz bir durum varsa bunu yoruma ekleyebilirsiniz. Yaşanan her türlü sıkıntıyla ilgili olarak belirtilen sorulara da yine yorum alanında karşılık verilecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here