Paylaş

Pos hata kodu 62 gönderilemedi diyor. Ödemeyi çalıştığında pos makinenizden istek gönderilemedi ya da hata kodu 62 uyarısı alırsanız çözümüne birlikte bakacağız.

Pos cihazlarında meydana gelen hatalarla ilgili zorluk yaşamayın diye konuyla alakalı alınan hataları sizlerle paylaşmaya devam etmekteyiz. Kredi kartından çekim sağladığımız sırada meydana gelen hataların bazıları müşteri kaynaklı olmuş olsa da bazı alınan hatalarda pos cihazıyla alakalı meydana gelebilmektedir. Ülkemizde artık pos cihazı olmayan mekanların çok azaldığını görebilmekteyiz. Çünkü çoğu müşteri kartla ödemelerini gerçekleştirdiği için işletmecilerde belli bir zaman sonra pos cihazını dükkanına getirmek durumunda kalıyor. Tabi pos cihazlarında tutar çekimi öyle kolay olmamaktadır. İster istemez bazı teknik sıkıntılar da meydana gelebilmektedir. Oluşan hatalardan birisi de ‘’Hata kodu 62 gönderilmedi pos hatası’’ olarak bilinmektedir. Hata sizinle mi alakalı yoksa müşteriyle mi alakalı bunun incelemesini yapmış bulunuyoruz. Karşılaştığınız hata ile ilgili müşterinizin herhangi bir probleminin olmadığını yani kartıyla ilgili sorunun olmadığını belirtmekte yarar bulunmaktadır. Neyle ilgili sorun olduğuna ise aşağıda kapsamlı şekilde anlatımını gerçekleştirdik.

Pos hata kodu 62 gönderilemedi diyor

Pos 62 hatası verdi, pos istek göndermiyor, pos makinesi hata 62 , pos makinesi çekim yapmıyor, hata 62 gönderilemedi diyor, pos makinesi istek gönderilemedi, pos gönderilemedi hata 62 sorunun önüne geçebilmeniz için nelerin gerekli olduğuna hep birlikte göz gezdireceğiz. Öncelikle hata sim kartıyla ya da bağlantınızla ile ilgili olduğu için kontrol edeceğimiz alanlarda bu doğrultuda ilerleme yapacaktır.

Pos istek göndermiyor

Pos cihazınızdan kredi kartından çekim işlemleri yaptığınız yer çekmeye bir yerse ya da siz çekmeyen alanda duruyorsa bu hata ile karşılaşabilirsiniz. Peki müşterinizden ödemeyi ne şekilde alabileceksiniz. İşte bu sorunun yanıt bulabilmesi için ise bulunduğunuz yerden sim kartınızın çeken bir bölüme götürmeniz de yarar bulunmaktadır.

Pos hata kodu 62 gönderilemedi diyor, pos hata 62, hata kodu 62, pos istek göndermiyor, pos hata kodu 62 gönderilemedi, 62 pos hata veriyor
  • Çeken alana götürdükten sonra ödemeyi rahatlıkla alabilirsiniz.
  • Ama ödeme alındıktan sonra sürekli bu hatayla karşı karşıya kalıyorsanız bu durumda sim kartınızla ilgili problem meydana gelmiş olabilir.
  • Pos cihazınız hangi bankaya ait ise böyle bir durumda bankanın müşteri hizmetleriyle görüşme sağlayarak yaşanan sorunu kapsamlı şekilde iletip teknik servis talebin de bulunabilirsiniz.
  • Teknik servis gelip incelemeyi bitirdikten sonra bundan böyle hata almadan çekimlerinize devam edebilirsiniz.
TAVSİYE YAZI: Kartın izni yok red 853 hatası alıyorum

Pos makinesi artık hem müşteri için hem de işletmeci için bir ihtiyaç niteliğindedir. Pos hata kodu 62 gönderilemedi diyor sorunu için yukarıda belirttiğimiz işlemleri devreye koyarsanız sorun çözümlenecektir.

Pos hata kodu 62 gönderilemedi diyor, pos hata 62, hata kodu 62, pos istek göndermiyor, pos hata kodu 62 gönderilemedi, 62 pos hata veriyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here