Paylaş

Bugün sizlere Philips tv youtube kendiliğinden kapanıyor sorunuyla ilgili karşılaşmış olduğunuz hatayı nasıl giderileceğini ayrıntılı şekilde anlatacağız.

Philips tv youtube kendi kendine kapanıyor probleminin her geçen gün daha da artış gösterdiğini söyleyebiliriz. Televizyonunuzda youtube açmış bir dizi ya da video izlerken bir anda kapanması ister istemez sizin de moralinizi bozacaktır. Bu ve benzeri tarz durumlarda neler yapmanız gerektiğini ayrıntılı şekilde anlatacağız. Normalde youtube uygulamasının kendiliğinden kapanmasıyla ilgili nedeni daha öncesinde hazırlamış olduğumuz yazımızda sizlerle paylaşmıştık. Alınan hatayı televizyonunuzda yaşadığınız için neler yapmanız gerektiğini konu alacağız.

Televizyonunuzun markası Philips ise bu televizyonunuzu kablosuz ağa bağlayarak Youtube uygulamasını kullanabilirsiniz. Elbette uygulamayı sorunsuz şekilde kullanmanız mümkün değildir. Ara ara sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Sorunlarınızın önüne nasıl geçeceğinizi ayrıntılı bir şekilde anlatıp probleminizi çözüme kavuşturabilirsiniz. Hazırsanız eğer işlemlerinizi nereden sağlayacağınıza bakalım.

Uygulama kendi kendine kapanmasın

Philips tv youtube kendi kendine kapanıyor sorunu için yapmanız gereken ilk işlemin bağlantılarınızı kontrol etmek olduğunu paylaşmak isteriz. İnternetinizin anlık kesilmelerinden dolayı youtube kendiliğinden kapanmaya gidebilir.

youtube kendi kendine kapanıyor

İnternet bağlantınızı kontrol ettikten sonra aynı zamanda kanal ayarlarınızı da değiştirebilirsiniz. Bu da uygulamanın kapanmasının önüne geçecek bir diğer etkenlerden birisi olacaktır. Philips televizyonunuzda karşılaştığınız sorunların diğer nedenlerini aşağıda sizin için sıralamış bulunmaktayız.

  • Televizyonunuzun kablo bağlantılarını kontrol edin.
  • Kablosuz olacak şekilde bağlıysanız kablolu şekilde bağlanın.
  • Kablolu bağlantı kuruyorsanız eğer kablosuz olarak bağlantı kurmayı deneyin.
  • Cihazı kapatıp yeniden açın.
  • Sadece youtube uygulamasında mı sorun var bunu test edin.
Philips tv youtube kendiliğinden kapanıyor
  • Philips televizyonunuzun başka alanlarında bir sorun var mı bunları inceleyin.
  • Haricinde televizyonunuz güncel değil ise güncellemeleri yapın.
  • Televizyonunuzda Youtube desteği kalkmış olabilir. Bunu öğrenebilmeniz için Youtube müşteri hizmetleriyle görüşme sağlamalısınız.
  • Müşteri hizmetleri tarafından televizyonunuzda youtube desteği kalkıp kalkmadığına dair bilgiler verilmesi gerekiyor.

Philips tv youtube kendiliğinden kapanıyor sorununuz ile ilgili yukarıdaki işlemleri sağlamalısınız. Artık siz de karşılaştığınız sorunu çok rahat bir şekilde giderebilirsiniz. Philips tv ile ilgili sormak veya eklemek istedikleriniz olur ise bize bunu yorumdan iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here