Paylaş

Panda antivirüs programını yükleyemiyorum. Bilgisayarınız için satın almış olduğunuz panda antivirüsü nasıl etkinleştireceğinize birlikte bakacağız.

Bilgisayarımızı zararlı yazılımlardan koruyabilmek için bir çok antivirüs programının olduğunu söylemek mümkündür. Bunlara arasında kimi uygulamalar ücretsiz bir şekilde internet üzerinden indirilirken kimi uygulamalarda kullanıcılar tarafından satın alınmaktadır. Lisansız indirilen antivirüs programlarında belli bir ay ya da gün bulunmaktadır. Bu yüzden satın alınan uygulamaları 1 yıl boyunca aralıksız kullanım sağlayabilmeniz mümkündür. Panda global protection antivirüs programını satın alan kullanıcılar bu virüs programının bilgisayarına nasıl yükleyeceği konusunda oldukça sorun yaşamaktadır. Biz de böyle bir sıkıntı ile karşı karşıya kalmayın diye kurulumun nereden ve nasıl olduğuna birlikte bakacağız. Kurulumu gerek yazı olarak anlatırken görsellerimizle de destekleyeceğimizin bilgisini paylaşmak isteriz. Eğer sizlerde hazırsanız kurulum işlemlerimize başlayabiliriz.

Panda antivirüs programını yükleyemiyorum

Panda virüs nasıl kurulur, panda virüs programı iyi mi, pandayı yükleyemiyorum, panda antivirüs programını kuramıyorum, panda antivirüs nasıl etkinleştirilir, panda etkinleşmiyor, bilgisayarıma panda virüs programını nasıl kurabilirim. Bilgisayarınızı korumak amacıyla satın almış olduğunuz panda global protection antivirüs programının nasıl kurulacağına birlikte bakacağız.

Panda antivirüs nasıl kurulur

Öncelikle antivirüs programının kurulumu için Buraya tıkladıktan sonra karşınıza bir sayfa gelecektir. Gelen bu sayfada bilgisayarınızın işletim sistemini seçiyoruz. İşletim sistemini seçtikten sonra sol alt köşeye bir dosya inecektir.

Panda antivirüs programını yükleyemiyorum, panda kuramıyorum, panda yükleyemiyorum, panda antivirüs nasıl, panda antivirüs nasıl kurulur, panda antivirüs yükleme

  • Dosyanın inmesini bekledikten sonra üzerine gelip çift tıklıyoruz.
  • Çift tıklama sonrasında panda global protection antivirüs programının verileri karşınıza gelecektir.
  • İleri dedikten sonra Etkinleştirme kodunu girmenizi isteyecektir.
  • Satın almış olduğunuz yer size bu kodu vermesi gerekiyor. Verilen bu kodu bu alana girdikten sonra ileri demeniz halinde sorunsuz bir şekilde bilgisayarınıza yükleme işlemleri tamamlanacaktır.
  • Daha sonrasında şimdi aç ya da bitir ekranı gelecek karşınıza.
  • Bitir demeniz halinde antivirüs programının masaüstünde yer aldığını görebilmek mümkündür.
  • Gelip üzerine tıklamanız halinde taramayı başlat derseniz tarama işlemleri başlanacak ver sorun kalmayacaktır.

Panda antivirüs programını yükleyemiyorum diyen kullanıcılar için belirtilen işlemleri sağlaması yeterlidir. Hata alırsanız aldığınız hatayı yorumda bizimle paylaşabilirsiniz. Bunun dışında dilerseniz sizin için hazırladığımız instagram gün bölümü bende gözükmüyor yazımızı inceleyebilirsiniz.

Panda antivirüs programını yükleyemiyorum, panda kuramıyorum, panda yükleyemiyorum, panda antivirüs nasıl, panda antivirüs nasıl kurulur, panda antivirüs yükleme Panda antivirüs programını yükleyemiyorum, panda kuramıyorum, panda yükleyemiyorum, panda antivirüs nasıl, panda antivirüs nasıl kurulur, panda antivirüs yüklemePanda antivirüs programını yükleyemiyorum, panda kuramıyorum, panda yükleyemiyorum, panda antivirüs nasıl, panda antivirüs nasıl kurulur, panda antivirüs yükleme

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here