Değerli arkadaşlar, yayına vermiş olduğumuz bu yazımızda Outlast 2 sistem gereksinimleri pc kaldırır mı? Bilgilerine ulaşmak isteyenler için yapmış olduğumuz araştırmaları sizinle paylaşacağız.

Evde oturduğunuz sırada canınız sıkıldığında hemen bilgisayar başına geçip oyun oynamak isteyebilirsiniz. Oyun tercihleriniz genelde Korku üzerine ise eğer Outlast 2 oyunu tam size göre diyebiliriz. Outlast 2 sistem gereksinimleri pc kaldırır mı? Yönündeki araştırmalarınızın netice kazanabilmesi için var olan bilgileri aktaracağız.

Oyunlar için yapmış olduğunuz bu araştırmalar tamamen sizin yararınızadır. Sadece bu oyun için değil, diğer oyunlarda da bu tarz araştırmaların yapılması isteğimizdir. Umarım vereceğimiz bilgiler ışığında sorunsuz şekilde oyunu bilgisayarınıza indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

Outlast 2 sistem gereksinimleri pc kaldırır mı?

Outlast 2

Outlast 2 nedir? şeklinde de bir araştırma içerisine girmiş olabilirsiniz. Oyun hayatta kalma ve korku oyunudur. 2013 Tarihi itibariyle piyasaya sürülmüş olan Outlast oyununun 2. sürümüdür. İlk piyasaya sürüldüğü tarih ise 24 Nisan 2017 tarihidir. Oyunun çok oyuncu özelliği bulunmamaktadır. Korkularınızla yüzleşeceğiniz bir oyundur.

Outlast 2 minimum sistem gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core i3-530
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: 1 GB VRAM NVIDIA Geforce GTX 260 / ATI Radeaon HD 4000 series.
  • DirectX: 10
  • Depolama: 10 GB

Outlast 2 önerilen sistem gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core i5-760 2.8GHz veya Phenom II X4 B50
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 460 veya Radeon HD 6850
  • DirectX: 10
  • Depolama: 10 GB

Outlast 2 Pc kaldırır mı?

Outlast 2 sistem gereksinimleri pc kaldırır mı

Outlast 2 Pc kaldırır mı? Sorusunun yanıtını da bir şekilde vermiş bulunuyoruz. Oyunun bilgisayarınıza sorunsuz şekilde yüklenebilmesi için toplamda boş alanın 10 GB olması yeterliliğini koruyacaktır. Bu kadarlık bir alanın bilgisayarınızda olması durumunda sorun yaşamadan indirmeyi sağlayabilirsiniz.

Tabi oyun içerisinde donma veya kasma olmasın istiyorsanız bilgisayarınızın özellikleri diğer gereksinimleri de karşılıyor olması gereklidir. Özellikleri desteklemesi halinde sorun yaşamayacağınızı bilmelisiniz. Oyunla ilgili karşılaştığınız farklı sorunlar olur ise bize bunu yorum alanından bildirebilirsiniz. Umarım sizin için faydalı bir yazı olmuştur. İyi gezintiler sağlıklı günler dileriz.

Önceki İçerikPubg mobile oyundan atıyor
Sonraki İçerikDying Light sistem gereksinimleri pc kaldırır mı?
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here