Paylaş

Merhaba arkadaşlar, yayınlayacağımız bu yazımızda Okulistik nedir ne işe yarar ve üye olma adımlarının hangi alandan sağlanacağını sizlere anlatacağız.

Ülkemiz ve dünya son zamanlarda aşısı bulunamayan COVİD-19 virüsüyle mücadeleye devam etmektedir. Bu dönemde eğitimler ise uzaktan verilmektedir. Uzaktan eğitimler ise EBA ve ZOOM uygulamaları tarafından görülmektedir. Tabi bunun yanı sıra MEB onaylı farklı uzaktan eğitim programları da bulunmaktadır. Okulistik merak ettiğiniz aşamaları konusunda sizleri bilgilendireceğiz.

Eğitim derslerini sunmakta olan uygulamaya üyeliğinizi ücretsiz şekilde sağlayabilir ve ardından bu üyeliğinizi Premium olarak devam ettirebilirsiniz. Bu tamamen sizin elinizde olduğundan dolayı nasıl bir yol izlemek isterseniz buna siz karar veriyorsunuz. 2004 Yılından itibaren eğitim alanında çözüm sunan program hakkında diğer merak edilen bilgileri ise aşağıda sizlere paylaşacağız.

Okulistik nedir ne işe yarar ve üye olma

Okulistik nedir

Okulistik nedir yönündeki sorununuzun cevabı aslında yukarıda sizinle paylaşmış bulunmaktayız. 2004 Yılından itibaren kurumsal ölçe ve değerlendirme çözümleri sunuyor olan programın içerisinde eğitim dersleri sizler çözüm sunmaktadır. Uygulamaya üyelik ise sandığınız kadar zor değildir.

Üyeliğinizi hemen yapmak istiyorsanız eğer https://www.okulistik.com/ adresine girişinizi gerçekleştirin. Açılan sayfanın sol üst tarafında bulunan ‘’Hemen kaydol’’ butonuna dokunun. Ardından gelen sayfanın yine sol menüsünde ‘’Üyelik oluşturun’’ seçeneğini görmüş olacaksınız. Bunun altında yer alan ‘’Öğrenci, öğretmen ve veli’’ adı altındaki seçeneklerden birisine tıklıyorsunuz.

Sağlayacağınız bu işlemlerin ardından alt tarafa TC Kimlik bilgilerinizin girişini sağlayın. Cinsiyetiniz, doğrum tarihi gibi bilgilerinizi girişinizi yapmanızla birlikte üyelik işlemlerinizi başlatmış olacaksınız. Üyeliğinizi oluşturup kaydolma aşamalarını bitirmenizle birlikte uygulamanıza artık giriş sağlayabilirsiniz. Uygulamanın ilk aşaması ücretsiz olsa dahi aynı uygulamada Premium üyelikler de bulunmaktadır.

Okulistik üye olma

Okulistik ne işe yarar

Okulistik üye olma aşamalarını yukarıdaki şekilde kaleme almış bulunmaktayız. Belirtilen ayarları bahsettiğimiz şekilde işleme koymanızla birlikte hiçbir sorun yaşamadan üyelik işlemlerinizi bitirmiş olacaksınız. Bu aşamada sorun yaşarsanız girdiğiniz bilgilerde hata olabileceği için var olan bilgilerinizi gözden geçirmeniz gereklidir.

Programa giriş sağlandığında 1 ila 8. Sınıfa kadar seçim sağlayabiliyorsunuz. Ders seçimini çocuğunuzun gittiği sınıfa göre seçip ilerleme sağlayabilirsiniz. Okulistik hakkında merak ettiğiniz ya da takıldığınız yer olur ise bize bunu yorumdan bildirebilirsiniz.

Okulistik nedir ne işe yarar ve üye olma

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here