Paylaş

Numaramdan galerime ulaşabilirler mi. Telefon numarasının biri tarafından bilinmesi halinde bilgilerinize ulaşılıp ulaşılamayacağını yazımızda konu almış bulunuyoruz.

Tanımadığımız kişilerin bizlere mesaj atmasıyla birlikte anlık paniğe girebiliyoruz. Acaba farklı bilgilerimizi görebilir mi diye. Aslında böyle bir işlemin olması mümkün değildir. Yine de aklınıza ki soru işaretlerinin kalkabilmesi için gerekli bilgileri sizlere aktaracağız.

Telefon numaranızın birinde olması durumunda çıkan uygulamalarla sizin bilgilerinize erişim yapılıp yapılmayacağını detaylandıracağız. Numaranızın olduğu biri sizin galerinizdeki resim ya da videolara ulaşabilir mi? Sorusunun yanıtını yazımızda vermeye çalışacağız.

Numaramdan galerime ulaşabilirler mi

Telefon numaramdan fotoğraflarıma ulaşılabilir mi, numaramı bilen biri telefonuma girebilir mi, telefon numaramı bilen biri videolarıma ulaşabilir mi, telefon numarasından rehberime ulaşabilirler mi, numaramı öğrenen biri benim hangi bilgilerime ulaşabilir. Normal koşullarda birisi sizin numaranızı biliyorsa eğer whatsapp’tan profil resminize ulaşabilir. Hakkımda kısmında yazdıklarınıza ulaşabilir. Tabi bu bilgilere de siz izin verdiğiniz sürece ulaşım sağlayabilmektedir.

Numaramdan galerime ulaşabilirler mi, telefon numaramdan fotolara ulaşılır mı, telefon numaramdan videolara ulaşılır mı, numaramdan hangi bilgilere ulaşılır, numaramdan rehberime ulaşabilir mi

Numaranız başka birinin elinde olması halinde telefonunuzdan size ait olan bir bilgiye ulaşım mümkün değildir. GSM operatörüyle görüşme gerçekleştirip kendi numaranızdan görünecek olan bilgileri de kapalı hale getirmeniz halinde içinizi rahat ettirebilirsiniz.

Numaramı bilen biri rehberime ulaşabilir mi

Benim galerim de olan fotoğraflarıma ulaşmış diyenler bulunmaktadır. Eğer sosyal medya hesaplarınız herkese aktif durumdaysa bundan ötürü fotoğraflarınızı kendine indirmiş olabilir. Haliyle bunu da size koz olarak kullanabilirler.

O yüzden bu ve benzeri bilgilere çok aldırış etmemeniz gerekiyor. Lakin sizin telefonunuz eğer başka birinin eline geçerse işte bu durumda haberiniz olmadan bilgilere erişim sağlayabilirler. Whatsapp web aktif edilerek ya da buna bağlı diğer uygulamalar senkronize edilerek bilgilerinize ulaşabilirler.

TAVSİYE YAZI: Soğukta telefonum kapanıyor ekran açılmıyor

Yoksa sadece bir telefon numaranız üzerinden sizin kişisel bilgilerinize ulaşım sağlanamaz. Böyle bir durum olsa hiç kimse telefon kullanmaz. Telefonunuzu ulu orta yerde bırakmamanız gerekiyor. Ekran şifreniz her zaman olmalı. Birisi siz ortamdayken telefonunuza girmeye çalıştığında ise ekran şifresini bilmemesi gerekiyor.

Telefon numarası üzerinden kişilerin hangi bilgilere ulaşıp hangi bilgilere ulaşmadığına dair bilgileri anlatmış bulunuyoruz. Eklemek istediklerinizi bizlere yorumdan iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here