Paylaş

Netflix üyeliğini iptal etme kapatma. Netflix üye olduktan sonra bu aboneliğin bitmesini isteyenler için yapılması gerekenleri haberimizde yayınlayacağız.

Netflix ilk önce DVD kiralama şirketi olarak bilinse de yakın zaman içerisinde dünya geneline yayılma kararını almıştır. Netflix belirli bir uygulama üzerinde geniş çaplı hizmet vermektedir. 30 günlük bir deneme sürecini de aynı zamanda içerisinde barındırmaktadır. Bu deneme sürecinin sonunda memnun kalmayan kullanıcılar üyeliği iptal et diyerek üyelik iptalini sağlayabilmektedirler. Yalnız diğer deneme süreçlerine istinaden netflix deneme süreci biraz daha farklı ilerlemektedir. Uygulamayı denemek isteyen kişiler kredi kart bilgilerini girerek 30 günlük deneme sürecinden yararlanabilmektedir. Bu süre sonunda eğer memnun kalırsanız girdiğiniz kart bilgileri üzerinden ödeme işlemlerini yapılacaktır. Ve üyeliğiniz de tam anlamıyla başlamış olacaktır. Filmlerin, dizilerin olduğu video platform alanında istenilen tüm verilere ulaşmanız mümkündür. Fakat deneme süresi sonunda üyeliği bitirmek isteyenler ya da üyelik başlangıcı yapıp daha sonrasında kullanmak istemeyenler için haberimizi hazırlamış bulunuyoruz.

Netflix üyeliğini iptal etme kapatma

Netflix nasıl iptal edilir, netflix üyelik iptali, netflix üyeliği kapatma, netflix üyeliği iptal etmek istiyorum, netflix aboneliğini nasıl iptal edebilirim, netflix aboneliği kapatmak için nasıl bir yol izlemem gerekiyor, netflix abonelik iptali. Yönündeki ayarların nasıl devreye koyulacağını bilmiyorsanız bunun için sizlere yardımcı olacak olan yazımızı hazırlamış bulunuyoruz. Kısa bir göz gezdirmekle birlikte sorun olmadan üyelik iptalini sağlayabilirsiniz.

Netflix üyeliğini bitirme

Üyelik iptalinin devreye alınabilmesi için bilgisayardan ya da telefonunuzdan netflix.com adresinize girişimizi gerçekleştiriyoruz. Adrese giriş yaptıktan sonra hesap bilgilerinizi girip ilgili alana geliyoruz. Sağ üst alanda profil resminizin olduğu bir seçenek göreceksiniz.

Netflix üyeliğini iptal etme kapatma, netflix üyelik iptali, netflix abonelik iptali, netflix üyelik iptal etme, netflix aboneliği iptal etme, netflix üyeliği kapatma

Gerekli seçeneğe tıkladığınız da gelen ekranda ‘’Hesap’’ yazısının üzerine tıklıyoruz. Devamın gelen ekranda Üyeliği iptal et diye bir sekme bulunacaktır. İlgili sekmeye tıklamakla beraber sorun kalmadan ayarlarınızı sağlayabilirsiniz.

Deneme süreci içerisinde herhangi bir ücretlendirmeye dahil edilmediyseniz ve iptalini sağladıysanız bu durumda video izlemeleriniz kesilmeyecektir. 30 Gün bitene kadar izlemelere devam edebilirsiniz. Deneme süresi öncesinde yaptığınız içinde tarafınıza yansıyacak bir ücret olmayacaktır.

Netflix üyeliğini iptal etme kapatma, netflix üyelik iptali, netflix abonelik iptali, netflix üyelik iptal etme, netflix aboneliği iptal etme, netflix üyeliği kapatma

Abonelik iptaliyle alakalı gerekli olan işlemleri yukarıda anlattığımız şekildedir. Sizlere belirttiğimiz işlemleri devreye almanız halinde sorunsuz şekilde işlemlerinize devam edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here