Paylaş

Netflix televizyonumda gözükmüyor çıkmıyor. Televizyonunuzda netflix uygulamasını bulamıyorsanız nasıl bir yol izlemeniz gerektiğine beraber bakacağız.

Netflix uygulamasının her geçen gün kullanıcı kitlesi artmaktadır. Sinema filmlerinin HD kalitede kullanıcılara sunan programın bazı televizyonlarda olmadığını dile getiren kullanıcılar bulunmaktadır. Netflix ücretli bir uygulama olmasına karşın ilk 1 ay ücretsizdir. Ücretsiz süre sonrasında kullanıma devam etmek istediğinizde aylık ücretlendirmelere tabi tutuluyorsunuz. Netflix üyeliği sonrasında filmlerinizin tercihini siz kendinize göre yapabiliyorsunuz. Zaten içerisine girişi yaptıktan sonra menülerin olduğu ekrana yönlendirileceksiniz. Korku, komedi, drama ve buna benzer birçok seçenek karşınızda olacaktır. Hangilerini izlemek istiyorsanız o menüye girerek menüdeki filmlerden hoşunuza gidenleri seçebilirsiniz. Netflix programının son dönemlerde ilgi görmesinin en önemli etkenlerinden birisi de görüntü kalitesidir. Kullanıcıların çoğu net gösterimden dolayı bu alandan film tercihlerini yaptıklarını söyleyebiliriz. Peki sizin televizyonunuzda yoksa nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini merak ediyorsanız çözüme dair bilgilendirmeleri yazımızda sunacağız.

Netflix televizyonumda gözükmüyor çıkmıyor

Netflix televizyonumda çıkmıyor, netflix televizyonumda görünmüyor, netflix televizyonumda nerede, netflix televizyonumda bulamıyorum, netflix uygulamasını tv de göremiyorum, netflix televizyonumda yoksa ne yapmalıyım, netflix programını televizyonumda göremiyorum. Almış olduğunuz televizyonda netflix uygulamasını kullanmak istiyorsa fakat bu uygulamayı televizyonda bulamıyorsanız nedenine dair bilgileri kontrol edeceğiz.

Netflix televizyonumda yok

Netflix yetkilileri programın her alanda kullanımın yapılması için çoğu firmalarla sürekli çalışma içerisindedir. Ki zaten destek gören televizyonları kontrol ettiğinizde menü tuşuna tıklamanız yeterlidir. Direk olarak ana menü ekranına netflix uygulamasının geldiğini görebilirsiniz. Bazı televizyonların kumandalarının üzerinde bile netflix tuşunun olduğunu görmeniz mümkündür.

Netflix televizyonumda gözükmüyor çıkmıyor, netflix televizyonumda nerede, netflix televizyonda çıkmıyor, netflix tv de görünmüyor, netflix tv de yok, netflix televizyonda yok
  • Siz televizyonunuzun menü tuşuna bastınız fakat gelen ekranda youtube olmasına rağmen netflix uygulamasının olmadığını gördünüz.
  • Böyle bir durumda televizyonun güncellemesinin yapılması gereklidir. Hangi marka televizyon kullanıyorsanız o televizyonun yazılım güncelleme ayarlarını işleme alabilirsiniz.
  • Güncellemelerle beraber netflix programı televizyona dahil edilmesi gereklidir.
  • Yapılan işleme rağmen hala daha görünmüyorsa bu durumda televizyonunuzda uygulama mağazası var mı yok mu bunu incelemeniz gerekiyor.
  • Mağaza varsa mağazanın arama alanına netflix yazıp aratmanız halinde ekrana gelmiş olması gereklidir.

Tüm bu işlemler sonrasında dahi hala daha netflix uygulaması televizyonunuzda görünmüyorsa cihaza henüz daha gelmemiş olabilir. Yeni aldığınız bir televizyonsa eğer almış olduğunuz yer ile iletişime geçebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here