Paylaş

Bugün sizin için hazırlamış olduğumuz Netflix sürekli kapanıyor hatası problemiyle ilgili neler yapmanız gerektiğini anlatacağız.

Netflix hatası karşısında hangi yolları takip etmeniz gerektiğini bilmiyorsanız neler yapmanız gerektiğini ayrıntılarıyla birlikte kaleme alacağız. İşlemlerinizi belirttiğimiz şekilde sağlamanız halinde problemi kısa süre içerisinde çözüme kavuşturabilirsiniz. Netflix uygulamasını kullanan kitle sayısı günden güne artış göstermektedir. Eminim sizde uygulamanın deneme sürümünü kullandıktan sonra artık kaldırmak aklınızın ucuna gelmemiştir. Şimdi sürekli kapanıyor hatası ile ilgili neler yapmanız gerektiğine birlikte bakacağız.

İlk 1 ay ücretsiz olan uygulamanızda deneme süresi içerisindeyken ya da deneme süresi bittikten sonra böyle bir hata alıyor olmanız moral bozmanıza neden olacaktır. O yüzden bu sorununuzu en kısa yoldan nasıl halledeceğinizi ayrıntılarıyla birlikte yazımızda ele aldık.

Netflix Hatası

Televizyonunuzda ya da telefonunuzda gelen Netflix hatası ile ilgili yapmanız gereken yolları ayrıntılı şekilde işleme koyacağız. İlk olarak modeminizin kanal ayarlarını yapmalısınız. Bunun içinde modemin ara yüz alanına girip oradan işlem sağlamalısınız. Kanal ayarını 1,6,9 ya da 11 olacak şekilde işleme koyabilirsiniz.

Netflix sürekli kapanıyor hatası

Kanal ayarlarınızı yaptıktan sonra hala daha Netflix sürekli kapanıyor hatası sorunu devam ediyorsa bununla ilgili olarak Netflix uygulamanızın oturumunu kapatıp yeniden açın. Tekrar deneme yaptığınızda kapanıyor olmaması gerekiyor. Hatanın gitmemesi halinde bir diğer yöntem ise farklı bir cihazdan deneme sağlamalısınız. Farklı cihazlarda bir sorun yok bağlandığınız cihazda problem yaşıyorsanız sorun cihazı ile alakalıdır.

Telefon ya da televizyonunuzdan bağlanıyorsanız cihazınızı bir kere kapatıp açın. Cihazla modem arasındaki bağlantılarınızı da gözden geçirin. Kablosuz bağlantı kuruyorsanız farklı ağa bağlanarak deneme yapın. Son olarak yaşadığınız sorunla ilgili Netflix müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Onlara yaptığınız bu işlemleri söylemeyi unutmayın.

Netflix sürekli kapanıyor hatası ile ilgili neler yapmanız gerektiği yukarıda ayrıntılı bir şekilde anlattık. Siz de artık bu sorunla ilgili bilgilere sahipsiniz. Takıldığınız ya da Netflix uygulamasında karşılaştığınız farklı sorunlar var ise bunu bizlere yorumdan iletebilirsiniz. Yine aynı şekilde yorum alanını kontrol ederek cevapları öğrenebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here