Paylaş

Netflix özür dileriz bağlantıda sorun oluştu. Netflix programını açmaya çalıştığınızda bu hatayı alıyorsanız çözüme yönelik aşamaları aktaracağız.

Dünya da ve ülkemizde kullanımı her geçen gün artış gösteren Netflix uygulamasında sorunlar da meydana gelmeye başlamıştır. Netflix için karşılaştığınız her türlü sorunları araştırıp sizlere sunmaya devam etmekteyiz. Son zamanlarda Netflix kullanıcıları uygulamaya giriş yapmaya çalıştıklarında ‘’Özür dileriz. Netflix bağlantısında bir sorun oluştu. Lütfen yeniden deneyin’’ hatasıyla karşılaştıklarını bildirdiler.

Netflix özür dileriz bağlantıda sorun oluştu

Netflix, internet bağlantısı üzerinden çalışan bir uygulamadır. Yani siz giriş yapmaya çalıştığınız da internet bağlantınız yok ya da zayıfsa giriş sırasında sorunlar oluşabilir. O yüzden uygulamaya girmeden önce internet bağlantınızın durumunu gözden geçirmeniz gerekiyor.

Bağlantılar da herhangi bir sorun olmamasına rağmen giriş sırasında belirtilen uyarıyı alıyorsanız, modeminizin kanal ayarlarında değişikliğe gitmeniz gereklidir. Modeminizin marka ve modeline göre sitemizde arama yaparak kanal ayarlarınızı değiştirebilirsiniz.

Netflix bağlantı hatası veriyor

Kanal ayarları değiştikten sonra da problem devam ediyorsa, diğer yapılması gereken ayarları gözden geçireceğiz.

Netflix özür dileriz bağlantıda sorun oluştu, netflix bağlantı hatası, netflix bağlantıda sorun oluştu, netflix özür dileriz ekranı, netflix özür dileriz uyarısı
  • Uygulamadaki oturumunuzu kapatıp yeniden açarak deneme gerçekleştirmeniz gerekiyor.
  • Tüm bu ayarlar sonrasında bilgisayarınızı ya da televizyondan izlemek istiyorsanız televizyonunuzu kapatıp açıyoruz.
  • Modeminizi kapatıp yeniden açarak deneme gerçekleştirelim.
  • Modeme kablosuz şekilde bağlıysanız, kablolu şekilde bağlantı kurmayı deneyelim.
  • Sorunun modemle alakalı olup olmadığını kontrol etmek için,
  • Farklı bir modemle deneme yapmamız lazım.
  • Deneme sonucunda problem giderildi ise, sorun modemle alakalıdır.
  • Fakat bu işlem ardından da sorun devam ediyorsa eğer,
  • Netflix müşteri hizmetlerini arayarak destek alabilirsiniz.
  • Desteğin alınabilmesi için de ‘’0850 390 74 44’’ numarasını arayabilirsiniz.
TAVSİYE YAZI: Netflix iletişim numarası yardım destek hattı

Alınan hatayla alakalı yukarıdaki işlemleri yapmanız normalde işinizi görecektir. Olur da problem yine devam ediyorsa, çağrı merkezinde çıkan müşteri hizmetleri yetkilisi sizlere gerekli desteği sağlayacaktır. Netflix hakkında merak ettiğiniz ya da karşılaştığınız farklı sorunlar varsa, bunları bizlere yorumdan ulaştırabilirsiniz.

Netflix programıyla alakalı yazılarımızı hazırlamaya devam ederken, sizlerden gelen bilgilendirmeler bizleri daha da mutlu etmektedir. Bundan dolayı bizlere geri bildirim yapmanızda yarar bulunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here