Paylaş

Netflix N W 3 6 hata kodu alıyorum. Uygulama içerisinde almış olduğunuz bu hatanın nasıl giderileceğine dair işlemleri beraber kontrol edeceğiz.

Netflix ile alakalı çeşitli hatalar alan kullanıcılar yaşadıkları sıkıntı sonrasında nasıl bir yol izleyeceklerini bilememektedir. Uygulama ile alakalı olan sorunlarda sizin çok fazla bir müdahaleniz ne yazık ki olmayacaktır. Kullandığınız uygulamada gelen hataların tamamında kodlar mevcuttur. Bunlar aldığınız hatanın kodlarıdır. N W 3 6 hata kodunu alan bir çok kullanıcı sorunun tespiti için araştırma içerisine girmektedir. Bu araştırmalarınıza katkımız olsun diye gerekli incelemeleri sizin adınıza gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Hatanın karşınıza çıkma nedenlerinden birisi erişimi engellemekte olan bir ağ yapılandırmasının olmasıdır. Sorunun giderilebilmesi içinde bağlantı kurduğunuz cihaz üzerinden işlem sağlamanız olacaktır. Modeminizin sıfırlamasını sağlayıp yeniden kurulumu sonrasında problemin giderilmesi gerekiyor. Bunları yaptıktan sonra probleminiz sürüyorsa çözüme dair diğer yapılacak işlemleri beraber sağlayacağız.

Netflix N W 3 6 hata kodu alıyorum

Netflix hata veriyor, netflix hata kodu n w 3 6, netflix hata kodu 3 6 hatası ne ile alakalıdır, netflix hata kodu n w 3 6 sorunu gidermek istiyorum, netflix uygulamasında hata kodu n w 3 6 olarak karşıma çıkmaktadır. Alınan hata kodunun altında yatan neden bağlantı kurduğunuz cihazın bu yapılandırmayı engelleyen bir ağ bağlantısının olmasından kaynaklıdır. Haliyle bu hatanın kesin çözümü için modemin iyi bir sıfırlamaya ve yeniden kuruluma ihtiyacı bulunmaktadır.

Netflix hata veriyor girmeme izin vermiyor

Modeminizin kurulum ayarlarını gözden geçirip yeniden netflix uygulamasına bağlantı kurmayı denediğiniz de sorunun halledilmesi gereklidir. Ancak hemen bağlantı kurmadan önce cihazınızı, televizyonunuzu kapatıp açmanız gerekiyor. Haricinde uygulamadan da çıkıp tekrar giriş yaptığınızda sorunun giderilmiş olması lazım.

Netflix N W 3 6 hata kodu alıyorum, netflix hata alıyorum, netflix n w 3 6 hatası, netflix hata kodu n w 3 6, hata kodu n w 3 6, netflix hatası gitmiyor
  • Yaptığınız tüm müdahalelere rağmen hala daha problem devam ediyorsa eğer DNS bağlantılarını gözden geçirmeniz gerekiyor.
  • Cihazınıza tanımlı bir DNS varsa bunları otomatik olarak al işaretleyip yeniden deneme gerçekleştirebilirsiniz.
  • Bahsetmiş olduğumuz tüm ayarları eksiksiz yerine getirmenize rağmen yine sorun devam ediyorsa 0850 390 74 44 numaradan netflix müşteri hizmetlerini arayarak destek alabilirsiniz.
Netflix N W 3 6 hata kodu alıyorum, netflix hata alıyorum, netflix n w 3 6 hatası, netflix hata kodu n w 3 6, hata kodu n w 3 6, netflix hatası gitmiyor

Karşı karşıya kaldığınız sorun ile alakalı bizlerin sizlere aktarmış olduğu bilgilerden bahsedecekler. Bunların tamamını yaptığınızı ancak hala daha sorunun devam ettiğini söylerseniz direk olarak desteklerini vereceklerdir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here