Paylaş

Ne marka modem almalıyım modem tavsiyesi. En iyi modemler hangileri diye merak eden kullanıcılar için yazımızı hazırlamış bulunuyoruz.

Evimizde bilgisayar kullanımları azalsa da internet ihtiyacımız her zaman bulunmaktadır. Malum telefonlarımızdaki internetlerin gb sınırlandırmaları olmasından ötürü çok fazla video izlemesi mobile bağlıyken yapmamaktayız. Teknolojinin gelişim gösterdiği bu dönemde artık herkesin elinde kameralı telefon bulunmaktadır. Tuşlu telefonların yakın zaman içerisinde tarihe karışacağını belirtmekte fayda bulunuyor. Tabi kameralı telefonlarda çeşitli uygulamalarımız bulunmaktadır. Bu uygulamaların tamamı da internet üzerinden işlem sağlamaktadır. Mobil internetiniz bu alana yetmeyeceği için bu durumda ev internetimiz olmazsa olmazlar arasında yerini almaktadır. Ev internetini bizlere sunmaya aracı olan modemlerin hangileri en kaliteli ve hangi marka modem alınması gerektiğini merak edenler için konuyu araştırdık.

Ne marka modem almalıyım modem tavsiyesi

En iyi modemler hangileri, ne marka bir modem alınmalı, en kaliteli modemler hangileridir?, modem alırken nelere dikkat edilmesi gerekiyor, modem alımlarında hangi markalar alınmalıdır. Evimizdeki interneti bizlere sunmaya aracı olan modemlerin kaliteleri de internet bağlantısını bizlere sunmakta önem arz etmektedir. Yani alacağınız modemin kalitesi ne kadar iyi olursa o kadar iyi internet hizmeti alırsınız.

Nasıl bir modem almalıyım

Öncelikle hepimizin bildiği üzere bir çok internet servis sağlayıcısı bulunmaktadır. Vodafone, D-smart, Superonline, Türk Telekom, Turknet vb. Bunları çoğaltabilmek mümkündür.

Ne marka modem almalıyım modem tavsiyesi, en iyi modem hangisi, modem tavsiyesi, hangi modemler daha iyi, en kaliteli modemler, nasıl bir modem almalıyım

Her internet servis sağlayıcısının kendilerinin alt yapısına bağlı olarak üretmiş olduğu modemleri bulunmaktadır. İlk önceliğiniz internet hizmeti aldığınız firmayla iletişime geçip onların alt yapılara uyumlu olan modemleri kontrol ettirmek olmalıdır.

Dışarıdan bir modem almaya karar verirseniz de muhakkak ama muhakkak daha önce kullanımlı bir modem olmamasına dikkat etmelisiniz. Garantisinin devam etmesi önceliğiniz olmalıdır. ADSL öncelikli değil genel olarak VDSL öncelikli modem alabilirsiniz. Artık ülkemiz de bütün alt yapılarak Fibere geçiş sağlamaktadır. VDSL destekli modemler yüksek hızda internet kalitesini kaldırabileceği için iki gün sonra alt yapı değiştiği de yeniden bir modem almak zorunda kalmanızı istemeyiz.

Bunun dışında ise Zyxel, TP-Link, Airties modemleri oldukça ilgi görmektedir. Bu saydığımız modemlerin VDSL olan modellerinden alabilirsiniz. Peki bir modemin vdsl mi adsl mi olup olmadığını nasıl anlarsınız. Arkasına bakınız eğer WAN girişi varsa bu modem VDSL destekli bir modem olacaktır.

Ne marka modem almalıyım modem tavsiyesi almak isteyenlere özel ilgili bilgileri paylaştık. Bunun dışında isterseniz sizin için hazırladığımız AKK nedir ne işe yarar nasıl aşılıyor adlı makalemizi de inceleyebilirsiniz.

Ne marka modem almalıyım modem tavsiyesi, en iyi modem hangisi, modem tavsiyesi, hangi modemler daha iyi, en kaliteli modemler, nasıl bir modem almalıyım

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here