Musically nedir nasıl cekilir nasıl kullanılır bunların hepsiyle ilgili bilgiyi makalemizde bulabilirsiniz. Musically efekt veremiyorum diyorsanız onun içinde yazımız yeterli olacaktır.

Sosyal medya hesaplarında gezinti sağladığımız sırada kişilerin kendi videolarına özel efektler verdiği gözlemlenmektedir. İşte bu videolara verilen efekt ve müzik parçalarının tamamı musically tarafından sağlanmaktadır. Bir çok kullanıcı bu uygulamayı kullanıyor olsa da bir çok kullanıcı ise uygulamadan habersizdir. Biz de bu yazımız da musically uygulaması nedir? Nasıl kullanılır? Bu uygulamada efekt nasıl verilir? Video nasıl çekilir? Bu ve benzeri tüm sorularınızın yanıtı bulmaya uğraşmış bulunuyoruz. Yazımızı inceledikten sonra uygulamanın ne işe yaradığını öğrenmiş olacaksınız. Öncelikle uygulamayı indirdikten sonra müzikler ile birlikte videolar çekebilirsiniz. Çeşitli efektler vererek videonuzu daha izlenir bir hale getirebilirsiniz. İçeriği tamamen ingilizce olan bu uygulama instagram uygulamasını andırdığından dolayı çok fazla bir zorluk çekeceğinizi zannetmiyorum.

Musically nedir nasıl cekilir nasıl kullanılır

Musically nedir nasıl cekilir nasıl kullanılır, musically nedir, musically nasıl kullanılır, musically video çekemiyorum, musically efekt yapamıyorum, musically video olmuyor, musically efekt verme yönünde tüm akıllarda yer eden soruları yazımızda yer almaktadır. Uygulama içerisinde video çekerken seçtiğiniz müzik eşliğinde müziği çekip kaydetme işlemi sonrasında paylaşımını sağlayabilirsiniz.

Musically nasıl kullanılır

Sevdiğiniz bir müzik eşliğinde videonuzu çekip yayınlamasını Facebook, whatsapp, instagram ve başka bir çok sosyal medya platformunda paylaşım sağlayabilirsiniz. Bununla birlikte uygulama içerisinde sadece size özel video çekimi söz konusu değildir. Bir çok kişinin çekmiş olduğu videoya erişim imkanına sahip olabilirsiniz.

Musically nedir nasıl cekilir nasıl kullanılır, musically nedir, musically nasıl kullanılır, musically video çekemiyorum, musically efekt yapamıyorum, musically video olmuyor, musically efekt verme

İnstagram’da en çok beğeni alan videolar nasıl keşfet alanında bizlerin karşısına çıkıyor ise burada da aynı şekilde işlem devam etmektedir. En çok hit alan video keşfet alanında sabit kalabilmektedir. Eğer müzik sever bir insansanız arama kısmına sevdiğiniz sanatçının ismini yazarak videolara erişim sağlayabilirsiniz. Ya da kullanıcıların o parçayı nasıl söylediğine erişim imkanına sahip olabilirsiniz.

Musically video çekemiyorum

Musically uygulaması içerisinde video çekebilmeniz için öncelikle uygulamayı Play store ya da Apple store üzerinden indirimini sağlıyoruz. Daha sonrasında uygulama içerisine giriş gerçekleştiriyoruz.

Yapılan işlem ayarları sonrasında açılan sayfanın en alt alanında bulunan Sarı + kısmına tıklıyoruz. Gelen ekranda Pick music bölümüne tıklayıp işlemlerimize devam ediyoruz. Karşımıza bizim tercihlerimize sunulan müzik alanı gelecektir. Müziklerden istediğinizi seçip işlemlerimize devam edebiliriz. Seçilen müzik sonrasında uygulama otomatik olarak kamerayı açacaktır. Burada ”Epic- Slow- Normal- Fast- Lapse” adı altında sizlere seçenekler sunacaktır. Sizlerin zevkine uyumlu olacak şekilde birini seçtikten sonra sayfa da yer alan ”Pembe” ikona tıklamanız halinde video kaydedilmeye başlayacaktır. Bundan gerisi aynı instagram hesabında hikaye paylaşımında video çekmeye benzemektedir.

Musically nedir nasıl cekilir nasıl kullanılır tarzında akılda yer alan soru işaretlerini cevaplamış bulunuyoruz. Aklınızda ki soruları yorum kısmından bizlere ulaştırabilirsiniz. İyi gezintiler dilerim.

Musically nedir nasıl cekilir nasıl kullanılır, musically nedir, musically nasıl kullanılır, musically video çekemiyorum, musically efekt yapamıyorum, musically video olmuyor, musically efekt verme

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz