Paylaş

Mozilla betik çalışmıyor yanıt vermiyor diyor. Bilgisayarın da Firefox yani Mozilla tarayıcısı üzerinden işlem sağlayan bir çok kullanıcı bu hatayı almaktadır. Çözüm yazımızda.

Tarayıcılar sürekli olarak kendini geliştirmekte olduğu için her alanda ilerleme sağlanmaktadır. Her kullanıcı kendi rahatlığı doğrultusunda bir tarayıcı seçmektedir. Kimi kullanıcı Google Chrome tarayıcısından asla vazgeçmezken kimisi de İnternet Explorer tarayıcısından vazgeçmemektedir. Bunların yanına bir de Firefox mozilla tarayıcısı gelince birbirleri arasında rekabet ise kaçınılmaz olmaktadır. Bir çok kullanıcı kesiminin tercihleri arasında yer almakta olan Firefox mozilla tarayıcısı üzerinde bazı hatalar ile karşı karşıya kalabilmek mümkündür. Bu hatalardan bir tanesi de Betik alanında verilen uyarılardır. Betiği durdur, betik çalışmıyor, betik yanıt vermiyor yönünde aldığınız hataların temelinde yatan nedenler tarayıcıya fazla yüklenilmesiyle alakalıdır. Oluşan temel sıkıntı sonrasında gelen hatanın nasıl giderileceğini gerek görsel gerekse de yazıya kapsamlı bir şekilde dökmüş bulunuyoruz. Hazırsanız birlikte hangi ayarları ne şekilde yapacağımıza birlikte bakalım.

Mozilla betik çalışmıyor yanıt vermiyor diyor

Betik çalışmıyor, firefox betik uyarısı veriyor, firefox betik yanıt vermiyor, mozilla betik yanıt vermiyor, mozilla betik çalışmıyor, firefox betik çalışmıyor ne yapabilirim. Betik yanıt vermiyor uyarısı Mozilla Firefox tarayıcısı kullanıcılarında meydana gelmekte olan bir hata olarak bilinmektedir. Haliyle bu tarayıcı alanında alınan hatayı sadece giriş yapmış olduğunuz tarayıcı üzerinden halledebilirsiniz. Neler yapmamız gerektiğine ilişkin tüm detayları ise aşağıda bulabilirsiniz.

Betik yanıt vermiyor

Alınan hata sonrasında panik yapmanıza gerek bulunmaktadır. Bu ve benzeri tarz durumların yaşanmasının en temel özelliklerinden birisi de tarayıcıya fazla yüklenmesi ile birlikte tarayıcının yorulmasıyla alakalıdır.

Mozilla betik çalışmıyor yanıt vermiyor diyor, betiği durdur, betik yanıt vermiyor, betik çalışmıyor, mozilla uyarı veriyor, mozilla betik yanıt vermiyor

Karşı karşıya kaldığınız bu hata sonrasında ilk olarak tarayıcımızı acıyoruz. Tarayıcı açtıktan sonra sayfanız üst alanına about:config yazdıktan sonra Enter tuşuna basılı tutuyoruz. Karşınıza Risk ile ilgili bir uyarı gelecektir. Gelen uyarı okuduktan sonra Riski kabul ediyorum dedikten sonra farklı bir ekran açılacaktır.

Ekranın üst bölümünde bulunan max_script_run_time yazarak enter tuşuna tıklıyoruz. Gelen seçenek tek olacaktır. Bu seçeneğin üzerine çift tıklayıp var olan değeri 20 yapıp tamam demeniz halinde mozilla betik yanıt vermiyor uyarısı ortadan kalkmış ve çözüm sağlanmış olacaktır.

İşlemlerimiz bu kadardır dilerseniz sizler için hazırladığımız Tik tok düet yapmayı kapatamıyorum yazımızı inceleyebilirsiniz.

Mozilla betik çalışmıyor yanıt vermiyor diyor, betiği durdur, betik yanıt vermiyor, betik çalışmıyor, mozilla uyarı veriyor, mozilla betik yanıt vermiyorMozilla betik çalışmıyor yanıt vermiyor diyor, betiği durdur, betik yanıt vermiyor, betik çalışmıyor, mozilla uyarı veriyor, mozilla betik yanıt vermiyor

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here