Paylaş

Mortal kombat 11 sistem gereksinimleri için gerekli olan bilgileri öğrenmek istiyorsanız eğer yazımız içerisinde olması gereken detayları anlatacağız.

Bilgisayarlarınız, telefonlarınız hatta indirdiğiniz uygulamalar nasıl kendi içerisinde güncellemeye gidiyorsa oyunlarda bu şekilde güncellemeye gitmektedir. Mortal kombat 11 serisinin yayınlanması sizde de hayli heyecan yaptığını söyleyebiliriz. Oyun için sistem gereksinimlerinin neler olduğunu beraber kontrol edeceğiz.

Adına filmlerin yapıldığı Mortal kombat oyununu eminim herkes gibi sizde oynamışsınızdır. Oynamayan kişiler dahi bu ismi muhakkak duymuştur. 1992 yılında oyun dünyasına giren Mortal kombat bu yıldan sonra kendini sürekli geliştirmeyi başardı. 2019 yılında piyasaya sürülen 11 serisini artık sizlerde kullanabilirsiniz. Oyun içerisinde bulunan dövüşlerin ise sizi oyuna bağlayan en önemli etkenlerden birisi olduğunu söyleyebiliriz. Mortal kombat 11 oyununu bilgisayarınıza yüklemeden önce eminim direk oyun için sistem gereksinimlerinin neler olduğunun araştırması içerisine girmişsinizdir. Şayet araştırmalarınızda biz denk geldiysek eğer bu gereksinimlerin ne olduğuna beraber göz gezdireceğiz. Ben hazırım diyorsanız o halde neyi bekliyoruz? Hadi başlayalım.

Mortal kombat 11

mortal kombat 11

Mortal kombat 11 ve diğer oyunları bilgisayarınıza indirmeden önce oyun için gerekli olanları gözden geçirin. Bunu yapmadığınız taktirde sürekli sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Özellikle çoğu bilgisayar kullanıcısı kendinde sorun olduğunu düşünebilmektedir. Oysa bilgisayarınızın gereksinimleri bu oyunu kaldırmıyor olabilir.

Bilgisayarınızın gereksinimleri oyunu kaldırmaz ise girişlerinizde ya da oyun içerisinde çeşitli sıkıntılar baş gösterebilir. Donma, kasma ya da oyundan atma gibi bir çok teknik sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bunun olmamasını istiyorsanız gereksinimleri kontrol edelim.

Sistem gereksinimleri

Mortal kombat 11 sistem gereksinimleri

Sistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7 / Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i5-750, 2.66 GHz / AMD Phenom II X4 965, 3.4 GHz or AMD Ryzen™ 3 1200, 3.1 GHz Ram: 8 GB
  • Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce™ GTX 670 or NVIDIA® GeForce™ GTX 1050 / AMD® Radeon™ HD 7950 or AMD® Radeon™ R9 270
  • DirectX: Sürüm 11
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı

İnternet bağlantınızın genişbant olmasına da dikkat etmelisiniz. Benim bilgisayarımın gereksinimleri bunu karşılıyor ancak ben yine donma kasma sorunu ile karşılaşıyorum diyorsanız bu durumda internet bağlantınızı gözden geçirmelisiniz. Mortal kombat 11 sistem gereksinimleri ile ilgili size lazım olan bilgileri yazımızda paylaştık. Sizde artık bu bilgilere sahipsiniz. Eklemek ya da sormak istediklerinizi bize yorumdan bildirebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here