Paylaş

Mordhau sistem gereksinimleri merak ediyorsanız şayet oyun hakkında bilmeniz gerekenleri hazırladığımız yazımızda ayrıntılı anlatacağız.

Mordhau sistem gereksinimleri

Mordhau nedir? diye araştırma içerisine girenler için yakın bir dövüş oyunu olduğunu söyleyebiliriz. Oyun tam anlamıyla heyecanı ve aksiyon üst seviyelere çıkarmaktadır. Oyunların bir savaş alanına atıldıktan sonra birbirleriyle girdikleri kıyasıya bir mücadelesi bulunmaktadır.

Oyunun içerisinde ise her karakterin kendine has bir özelliği bulunmaktadır. Yine aynı şekilde yüz hatlarını oyun tamamen sizlere bırakmaktadır. Kendiniz istediğiniz karakterin yüz hatlarını değiştirebilirsiniz. Yine at seviyorsanız eğer bu oyunun tam anlamıyla sizle ilgili olduğunu söylemeliyiz.

Süvari atlılar ile ok atımı sağladığınızdan dolayı aksiyon tavan yapmaktadır. Cirit bizim ‘’Ata’’ sporumuzdur. Ve günümüzde de hala daha aktif bir şekilde oynanmaktadır. Taraflar arasında birbirine sopa fırlatılmaktadır. İşte bunu oyuna örnek versek daha düzgün olur diye düşünüyoruz.

Yani kısacası oyunun aksiyon ve gerilimi her konuda yüksek diyebiliriz. Oyunun kaç GB olduğu konusunda girilen araştırmalar da bulunmaktadır. Muhteşem grafiklere sahip olan bu oyunun depolama alanı için 20 GB yerinizin olması yeterlidir. Bilgisayarınızda bu yerin olması durumunda sorunsuz şekilde yüklemenizi sağlayabilirsiniz.

Size asıl lazım olan ise oyunun sistem gereksinimleridir. Bu gereksinimlerinde neler olduğunu hem minimum hem de önerilen olacak şekilde ayrı ayrı olarak konu almış bulunuyoruz. Aşağıdaki bilgiler fazlasıyla işinizi görecektir.

Mordhau önerilen sistem gereksinimleri

Mordhau minimum sistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 10 64 Bit
  • İşlemci: Intel Core i5 – 4670 veya AMD eşdeğer
  • Bellek: 8 GB RAM Ekran Kartı: NVIDIA GTX 680 veya AMD eşdeğer
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 20 GB
Mordhau sistem gereksinimleri

Mordhau önerilen sistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 10 64 Bit
  • İşlemci: Intel Core i5 – 6600k veya AMD eşdeğer
  • Bellek: 16 GB RAM Ekran Kartı: NVIDIA GTX 1060 veya AMD eşdeğer
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 20 GB

Bu gereksinimleri bilgisayarınızın karşılaması durumunda oyunu sorunsuz şekilde oynayabilirsiniz. Paylaştığımız verilerin tamamen resmi kaynaklardan aldığımızı bilmenizi isteriz. Bilgisayarınızın bu gereksinimleri karşılaması demek oyunda donma ve kasma gibi sorunlarla karşılaşmayacağınız anlamına gelmektedir. Olur da oyun hakkında sormak istediklerinizi yorumdan iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here