Paylaş

Modem müşteri hizmetleri iletişim destek hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız eğer bunun için izleyeceğiniz yolları detaylıca anlatacağız.

İnternet hizmetinizi sizlere sunmakta baş görevi tutan modemler de çeşitli sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Karşılaşmış olduğunuz bu problemler için eminim siz de herkes gibi bir müşteri hizmetleri numarası arıyorsunuzdur. Bu hususta belli bir numara var mı bunları birlikte kontrol edeceğiz.

Airties, huawei, zyxel, tenda, tp-link ve buna bağlı olacak şekilde daha bir çok modem markası sayabiliriz. Modem almadan önce aldığınız modemin verdiği hız bağlantılarını biliyor olmalısınız. Özellikle alt yapınız VDSL ise siz ADSL bir modem alırsanız bu modem alt yapınızda işlem görmez. Diyelim ki modemi aldınız ve ilerleyen zamanlarda modemde sorunla karşılaştınız. Böyle durumlarda modeminizin müşteri hizmetleri numarasını aramak isteyebilirsiniz. Lakin biz ise bunu yapmanızdan ziyade artık teknoloji geliştiğinden dolayı araştırma içerisine girmenizin daha uygun olduğunu düşünüyoruz. Yapacağınız araştırma ise modeminizin marka ve modeline göre olmalıdır. Modeminizin marka ve modelini yazıp ardından modem kurulumu ya da kablosuz ağ ayarları yazabilirsiniz. Ancak siz görüşme sağlayarak destek almak isterseniz de bu hususta nasıl bir yol izleyeceğinizi beraber inceleyeceğiz.

Modem müşteri hizmetleri

modem

Modem müşteri hizmetleri adı altında kurulmuş olan bir hizmet ne yazık ki bulunmamaktadır. Her modeminizin kendine has bir iletişim kanalı bulunmaktadır. Tüm bunların dışında bir de bağlı bulunduğunuz internet servis sağlayıcıları bulunmaktadır. Onları da arayıp modeminiz ile ilgili destek alabilirsiniz.

Tabi siz müşteri hizmetleriniz ile görüşme sağladığınız sırada eğer onlarda sorunu gideremezlerse ve modeminiz kaynaklı teknik bir sıkıntı var ise modem firmasına yönlendireceklerdir. Modem firmanızın numarasını da bu şekilde öğrenmiş olacaksınız.

Modem iletişim destek

Modem müşteri hizmetleri iletişim destek

Modem iletişim destek kanalları olarak izleyebileceğiniz en iyi yöntem anlattığımız şekildedir. Siz işlemleriniz için bağlı bulunduğunuz müşteri hizmetlerinizi aramalısınız. En doğru ve sorunsuz yönlendirmenizi onlar sağlayacaktır. Lakin kısaca müşteri hizmetleri numaralarını sizlerle paylaşacağız.

  • Airties müşteri hizmetleri; 0850 222 0 239
  • Huawei müşteri hizmetleri; 0850 532 29 99
  • Zyxel müşteri hizmetleri; 444 19 25
  • Tp-link müşteri hizmetleri; 444 1 759

Numaralarından ilgili modeminizin müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Modem müşteri hizmetleri iletişim destek için hazırlamış olduğumuz yazımız umarım işinizi görmüştür. Bu aşamada eklemek istedikleriniz ya da sormak istedikleriniz olursa bize bunu yorumdan ulaştırabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here