Paylaş

Mobilden youtube videoları açılmıyor gelmiyor. Kendi telefon hattınıza mobilden youtube videoları çalışmıyor ise kontroller için yapılacak işlemleri sizlere anlatacağız.

Mobil veri bağlantısı telefon hatlarımıza tanımlı olan interneti teşkil etmektedir. Yalnız evimizde olduğu gibi sınırsız bir kullanımı mevcut değildir. İnternet hemen biteceği için bazı kullanıcılar telefonlarında youtube videolarını izlememektedir. Sebebi internetlerinin hemen bitmemesidir. Fakat bazı kullanıcılar ise telefon hatlarına tanımlama yaptıkları internetlerinin GB tanımlamalarını fazla alarak mobilinden tüm istediği videoları izlemek istemektedir. Wi-fi bağlantısının olmadığı durumlarda kendi mobil veri bağlantısı üzerinden youtube alanında video izlemek isterseniz açıp izleme işlemlerini sağlayabilirsiniz. Lakin bu son dönemlerde kendi mobil veri bağlantısından youtube videolarının açılmadığını gelmediklerine ilişkin sorunların meydana geldiğini dile getirmişlerdir. Meydana gelen bu sorun için ilgili araştırma işlemlerini sağlamış bulunuyoruz. Beraber gerçekleştireceğimiz işlemlerle birlikte sorun giderilecektir.

Mobilden youtube videoları açılmıyor gelmiyor

Mobil internete bağlıyken youtube videoları açılmıyor, mobilden youtube girmiyor, mobilden youtube videolarını izleyemiyorum, youtube video izleme sorunu, mobilden youtube çalışmıyor, mobilden youtube videoları gelmemekte. Telefonunuzun hattına tanımlı olan mobil internetiniz üzerinden giriş aşamalarında yaşanan sorunlarla ilgili gerekli incelemeleri sizler için sunacağız.

Mobilden youtube çalışmıyor

Gerekli incelemelerini sağladığımız mobil hattınıza tanımlı veri bağlantılarının gelmesiyle ilgili sorun var ise bu durumda uygulamadan çıkış yaparak tekrar giriş sağlayalım. Onun haricinde mobil hattınıza bağlı GSM operatörünü arayarak hatta tanımlı internette bir sorun olup olmadığını teyit etmeniz gereklidir. Bahsedilen işlemleri yaptıktan sonra sorun devam ediyorsa aşağıdaki incelemeleri sağlayalım.

Mobilden youtube videoları açılmıyor gelmiyor, mobilden youtube açılmıyor, mobilden youtube videoları gelmiyor, mobilden youtube çıkmıyor, telefonun internetinden youtube giremiyorum, mobil veriden youtube videoları açılmıyor

Telefon markanız android ise bu durumda yapılması gerekenler için yapılması gereken işlemleri konu alacağız;

  1. Android telefonunuzdan ‘Menü>Ayarlar>Diğer>Mobil Ağlar” kısmına giriş yapıyoruz.
  2. Gelen ekranda Erişim noktası adları adı altında bir bölüm gelecektir.
  3. Erişim noktası adları yazan bölümde ise Avea, Vodafone, Ya da turkcell’e ise operatöre bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.
  4. Devamında  APN internet yazması lazım. APN kısmında farklı bir bilgi yazıyorsa onları değiştirerek İnternet yazmanız gereklidir.
  5. İşlem sonunda telefonu kapatıp açarak tekrar deneme yapalım sorunumuz giderilmiş olacaktır.

İphone telefon kullanıcılarının ise yapması gerekenler aşağıdaki gibidir;

  1. İphone telefonlarında ise sırasıyla;”Menü>Ayarlar>Hücresel>Seçenekler>Hücresel veri ağı> APN alanında yazan kısımda İnternet olması gerekiyor.
  2. Eğer internet yazmıyorsa farklı bir isim yazıyorsa onları da sizler kendinize bağlı olacak şekilde değiştirmeniz gerekiyor.
  3. Ağ ayarlarını da bu alandan sıfırlama işlemlerini sağlayabilirsiniz.

Yukarıda konu aldığımız Mobilden youtube videoları açılmıyor gelmiyor sorununa yönelik müdahalelerimizi bu şekilde gidermiş olacağız. Olur da sorun yaşarsanız çözüm bulabilmemiz için yoruma durumu belirtebilirsiniz.

Mobilden youtube videoları açılmıyor gelmiyor, mobilden youtube açılmıyor, mobilden youtube videoları gelmiyor, mobilden youtube çıkmıyor, telefonun internetinden youtube giremiyorum, mobil veriden youtube videoları açılmıyor Mobilden youtube videoları açılmıyor gelmiyor, mobilden youtube açılmıyor, mobilden youtube videoları gelmiyor, mobilden youtube çıkmıyor, telefonun internetinden youtube giremiyorum, mobil veriden youtube videoları açılmıyor Mobilden youtube videoları açılmıyor gelmiyor, mobilden youtube açılmıyor, mobilden youtube videoları gelmiyor, mobilden youtube çıkmıyor, telefonun internetinden youtube giremiyorum, mobil veriden youtube videoları açılmıyor

Mobilden youtube videoları açılmıyor gelmiyor, mobilden youtube açılmıyor, mobilden youtube videoları gelmiyor, mobilden youtube çıkmıyor, telefonun internetinden youtube giremiyorum, mobil veriden youtube videoları açılmıyor

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here