Paylaş

Mobilden twitter çalışmıyor bağlanmıyor. Telefon internetinden twitter hesabına giremiyorsanız o halde açılması için izlenecek yöntemler haberimizde.

Herkesin severek giriş sağlamış olduğu twitter uygulamasında en güzel özellik ise atılan tweetlerdir. Sınırlı karakter ile yazılan yazıların güzelliğine bağlı olacak şekilde bir anda popüler bir kişi haline gelebiliyorsunuz. Binlerce kişi atmış olduğunuz bir tweet’ten dolayı sizleri takip edebiliyor. Facebook ve instagram uygulamasında olduğu gibi bu uygulama da internet veri tabanına bağlı olacak şekilde çalışmaktadır. Wifi ve mobil bağlantı üzerinden istediğiniz şekilde giriş gerçekleştirebilirsiniz. Tabi uygulama da sadece yazı olarak kullanım sağlanmamaktadır. Paylaşılan videolarda oldukça önem arz etmekte olduğu için milyonlarca kişi tarafından da izlenmektedir. Hayatımızın her alanında wifiyi bulamamaktayız. Gezinti sağladığımız sırada ya da dışarı çıktığımız da bazı bilgilerden haberdar olabilmeniz için telefon hattımızın mobil verisinden yararlanmaktayız. Hattınıza tanımlı olan internet bağlantısı her yere girerken bir tek twitter uygulamasında sorun çıkartıyorsa bunu kendinize dert etmenize gerek bulunmamaktadır. İşlem detayları yazı içerisinde bulunmaktadır.

Mobilden twitter çalışmıyor bağlanmıyor

Mobilden twitter uygulamasına neden girmiyor, mobilden bağlıyken twitter hesabına giremiyorum, mobile bağlandığımda twitter açılmıyor, mobilden twitter çalışmıyor, mobilden twitter uygulamasına erişim yapamıyorum. Sosyal medya uygulamaları telefonlarımızın olmazsa olmazları arasında kendine yer edinmiş durumdadır. Uygulamaların ise her geçen gün arttığı bu dönemde sabit olarak girilen uygulamalar asla terk edilmemektedir. Twitter uygulaması için ilettiğiniz bu problemlerle ilgili de gerekli işlem aşamalarını sizlere sunuyor olacağız.

Mobilden twittera bağlanmıyor

Telefonunuzun içerisinde var olan hat üzerinden tüm alanlara girebiliyor bu aşama da sadece twitter’da sorun oluşuyor ise uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyelim. Uygulama kalkıp yeniden yüklendiğinde girmiyorsa başka bir telefon üzerinden deneme sağlayalım. Eğer orada bir sorun yoksa operatör ile iletişime geçiş sağlayalım.

Mobilden twitter çalışmıyor bağlanmıyor, mobilden twitter açılmıyor, mobilden twittera bağlanmıyor, mobilden twitter çalışmıyor, telefonda internet var twittera girmiyor, mobilden twittera giremiyorum

Verilen bilgiler ışığında tüm ayarları yaptınız olmuyorsa bu durumda android telefon kullanıcıları için aşağıdaki adımlar yeterli olacaktır.

  1. ”Menü>Ayarlar>Diğer>Mobil Ağlar” alanına geliyoruz.
  2. Karşımıza Erişim noktası adları adı altında bir yazı gelecektir.
  3. Erişim noktası adları yazan bölümde ise Avea, Vodafone, Ya da turkcell’e göre bu adlar değişkenlik göstermektedir.
  4. Sonrasında ise APN internet yazması lazım. APN alanında farklı gördüğünüz tüm isim bilgilerini sildikten sonra düzeltmesini belirtilen şekilde sağlayalım.
  5. Ayarlar sonrasında telefondan uygulamayıp kapatıp tekrar girdiğiniz de sorun kalmayacaktır.

Twitter uygulamasına mobilden giriş yapılamayan telefon iphone ise bu durumda;

Mobilden twitter çalışmıyor bağlanmıyor, mobilden twitter açılmıyor, mobilden twittera bağlanmıyor, mobilden twitter çalışmıyor, telefonda internet var twittera girmiyor, mobilden twittera giremiyorum

 

  • Telefon içerisinde var olan ”Menü>Ayarlar>Hücresel>Seçenekler>Hücresel veri ağı> APN alanında yazan alan İnternet yazması gereklidir.
  • Bulunduğunuz alanda böyle değil ise düzenlemeleri sağlayıp işlemlerinizi tamamlayalım.
  • Son olarak ayarları sıfırla demeniz yeterli olacaktır.

Yapılan işlemlerle birlikte Mobilden twitter çalışmıyor bağlanmıyor sorununuz giderilmiş olması gereklidir. Giderilmez ise aldığınız hatalarla birlikte durumu yorumda bizlere iletirseniz çözüm için farklı işlemleri sizlere cevaplayacağız.

Mobilden twitter çalışmıyor bağlanmıyor, mobilden twitter açılmıyor, mobilden twittera bağlanmıyor, mobilden twitter çalışmıyor, telefonda internet var twittera girmiyor, mobilden twittera giremiyorum Mobilden twitter çalışmıyor bağlanmıyor, mobilden twitter açılmıyor, mobilden twittera bağlanmıyor, mobilden twitter çalışmıyor, telefonda internet var twittera girmiyor, mobilden twittera giremiyorum Mobilden twitter çalışmıyor bağlanmıyor, mobilden twitter açılmıyor, mobilden twittera bağlanmıyor, mobilden twitter çalışmıyor, telefonda internet var twittera girmiyor, mobilden twittera giremiyorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here