Kıymetli arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda Mobilden pubg mobile çalışmıyor diyenler için nelerin gerekli olduğunu ele alacağız.

Uçaktan paraşütle bir araziye atlayıp daha sonrasında da 100 kişilik bir grup ile bir arazi içerisinde 4 er kişilik ekibinizle savaş vermektesiniz. Oyunda bir kez öldükten sonra takım arkadaşınız tarafından yine belirlenen yerlere çağrılma durumları da söz konusudur. Tabi oyunu oynamak için oyuna girmeniz gerekmektedir. Oyuna giremeyenler genelde Mobilden pubg mobile çalışmıyor böyle bir araştırma içerisine girmektedir.

Mobil veri üzerinden ilerleme yapılamaması o an oyunu arkadaşınızla oynayamayacağınız anlamına geldiğinden ötürü sizde ufak çaplı bir krize neden olabilir. Durum böyle iken bu krizin yaşanmaması adına ilerleme yöntemlerinden bahsedeceğiz.

Mobilden pubg mobile çalışmıyor

Mobilden pubg çalışmıyor
  1. Mobilden pubg çalışmıyor

Mobilden internet bağlantısı wifideki bağlantıya göre daha az geleceğinden ötürü bazen girişleriniz esnasında eğer GB alanında veriniz de az kalmış ise oyundan atabilmektedir. Aslında oyuna genel itibariyle wifi bağlantısı olan bir yerde girmenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü oyun genel itibariyle inanılmaz bir internet yemektedir. Durum böyle iken verilerinizin bitmemesini istiyorsanız muhakkak kontrollerinizi buna göre sağlamalısınız.

Mobil veriden sadece oyuna mı giremiyorsunuz yoksa başka bir şeye de mi giremiyorsunuz bunu da test etmenizi istiyoruz. Eğer her yere giriyor sadece oyuna giremiyorsanız ilk nedeni gözden geçirmelisiniz. Ya internet bağlantınız azalmış ya da çekim gücü ile alakalı sorun oluşmuş olabilir. Verileriniz için öncelikle arka plan uygulamalarını kapatarak bu yönde bir deneme gerçekleştirmenizi istiyoruz.

Bunları yaptıktan sonra telefonunuzu bir kere kapatıp açarak işlem sağlayınız. Belirtilen tüm ayarlarınız neticesinde sorun devam ediyorsa hattınızı farklı bir hatta takarak deneme gerçekleştirebilirsiniz. Onda çalışıyor ancak sizin telefonunuzda çalışmıyorsa kendi telefonunuzun ağ ayarlarını sıfırlamanızı öneriyoruz.

  • Mobilden pubg mobile açılmıyor

Çevrenizde eğer farklı bir telefon yok ise telefonunuzun ayarlar bölümüne girerek pubg mobile ön bellek temizleme ayarlarını sağladıktan sonra tekrar giriş gerçekleştiriniz. Verdiğimiz ayarlar ışığında artık sorun giderilmiş ve siz de mobil veri üzerinden giremiyor olsanız bile çözüm bilgilerinin hangi yoldan sağlanacağını buldunuz.

Yani en önemlisi GSM operatörünü arayıp hat bağlantınızda sorun olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Umarım sizin için faydalı bir yazı olmuştur.

pubg mobile
Önceki İçerikPubg mobile wifiden giremiyorum
Sonraki İçerikPubg mobile sunucuya bağlanılamıyor
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz