Paylaş

Mobil veriden tik tok açılmıyor çalışmıyor. Telefonumuzun var olan mobil internetinden tik tok uygulamasına giremiyorsanız bu durumda detaylar yazımızda.

Telefonlar da kullanım sağlamış olduğumuz hatlarımız da artık herkesin internet tanımlaması bulunmaktadır. Turkcell, avea ya da vodafone yetkilileri mobil hatlarına artık dakika ve mesajlaşma yanında bir de internet hediye etmektedir. Var olan bu tanımlamalar sayesinde wi-fi bağlantısı olmadığı anlardan kendi hattımıza tanımlı olan internet üzerinden sosyal medya uygulamalarına giriş sağlıyoruz. Fakat kendi telefonunuzun internetinden tik tok hesabına girmek isteyen kullanıcı kitlesinin bu işlem aşamaları esnasında sorunlarla karşı karşıya kaldığı tespit edilmiş durumdadır. Tüm uygulamalara girişin olması sadece bir uygulamaya girişin olmaması akıllarda soru işaretlerini ise ister istemez bırakmaktadır. Karşılaşılan bu sorunun çözümü için bir çok yöntem denendi. Bu yöntemlerde sonuç aldıklarımızı ise sizler için yazıya aktarmış bulunuyoruz.

Mobil veriden tik tok açılmıyor çalışmıyor

Telefon internetinden tik tok çalışmıyor, tik toka mobil veriden bağlantı kuramıyorum, mobil veriye bağlıyken tik tok neden çalışmıyor, tik tok mobilden bağlıyken açılmıyor, mobil veriden tik tok gelmiyor, mobil internetimden tik tok hesabına giremiyorum. Mobil internetinizden sosyal medya hesaplarınızın hepsine girebiliyorken bir tek çalışmayan uygulamanız tik tok ise o halde doğru yer de gezinti yaptığınızı belirtmek isteriz.

Telefondan tik toka giremiyorum

Telefonun internetinden bir tek uygulamaya giriş olmuyorsa bu durumda o uygulamanın kaldırılıp yeniden yüklenmesi gereklidir. Yani tik tok ile ilgili de bir hata olmuş olabilir. Yok eğer bunda bir sorun yoksa bu durumda mobil hattınızın tanımlı olduğu operatörü arayıp onlarla görüşme sağlayarak hattınız da bir problem olup olmadığını bildirmeniz gereklidir.

Mobil veriden tik tok açılmıyor çalışmıyor, telefondan tik toka giremiyorum, mobilden tik tok açılmıyor, mobilden tik tok çalışmıyor, mobil veriden tik tok açılmıyor, mobil veriden tik tok gelmiyor

Şayet hattınız da da herhangi bir sorunun olmadığını beyan ediliyorsa bu durumda telefon internet bağlantısını kontrol etmelisiniz. Telefon android ise hücresel veri bağlantılarının kontrolü için aşağıdaki adımları sağlayalım.

  • Tik hesabımıza mobil veriye bağlıyken açılma sorunu meydana geliyorsa ‘Menü>Ayarlar>Diğer>Mobil Ağlar” bölümüne geliyoruz.
  • Erişim noktası adları alanına girelim.
  • Erişim noktası adları yazan bölümde ise Avea, Vodafone, Ya da turkcell’e ise operatör isimleri hattınıza göre değişkenlik göstermektedir.
  • Var olan ekran içerisinde APN internet yazılması gerekiyor. APN kısmında başka bir isim yazıyorsa burayı internet olarak düzenleme yapmanız lazım.
  • Sağlanan işlemler neticesinde telefon bir kere kapatılıp açıldığında sorun giderilmiş olacaktır.

Fakat ben iphone telefonu kullanıyorum ben nasıl bir yol izlemeliyim diye soracak olursanız da onun içinde aşağıdaki ayarları sağlayalım;

Mobil veriden tik tok açılmıyor çalışmıyor, telefondan tik toka giremiyorum, mobilden tik tok açılmıyor, mobilden tik tok çalışmıyor, mobil veriden tik tok açılmıyor, mobil veriden tik tok gelmiyor

  • Telefonun ana ekranında;”Menü>Ayarlar>Hücresel>Seçenekler>Hücresel veri ağı> APN alanında yazan kısımda İnternet yazısının var olması lazım.
  • Burada yazan isim internet yazısından farklıysa düzenleme işlemlerini sağlamalısınız.
  • Düzenlemeleri yaptıktan sonra telefonu kapatıp açmanız yeterli oluyor.

Mobil veriden tik tok açılmıyor çalışmıyor işlemleri için sağlanması gereken ayarlar belirtilen şekilde ilerlenmesi gerekiyor. Bu aşama da aklınıza takılanlar olur ise yorum kısmında bize durumu iletebilirsiniz.

Mobil veriden tik tok açılmıyor çalışmıyor, telefondan tik toka giremiyorum, mobilden tik tok açılmıyor, mobilden tik tok çalışmıyor, mobil veriden tik tok açılmıyor, mobil veriden tik tok gelmiyor Mobil veriden tik tok açılmıyor çalışmıyor, telefondan tik toka giremiyorum, mobilden tik tok açılmıyor, mobilden tik tok çalışmıyor, mobil veriden tik tok açılmıyor, mobil veriden tik tok gelmiyor Mobil veriden tik tok açılmıyor çalışmıyor, telefondan tik toka giremiyorum, mobilden tik tok açılmıyor, mobilden tik tok çalışmıyor, mobil veriden tik tok açılmıyor, mobil veriden tik tok gelmiyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here