Paylaş

Mobil veriden swarm açılmıyor giremiyorum. Wifi olmadığında telefon internetini kullanmaktayız. Mobil veriye bağlıyken swarm çalışmıyorsa çözüm yazımızda.

Bir çok kişinin hala daha aktif olarak kullanımı sağlanan swarm hesaplarında bazı sorunlar oluşmaktadır. Oluşan temel sıkıntılarla ilgili web sitemiz içerisinde bir çok yazı bulabilirsiniz. Sizlerin karşılaşmış olduğu her türlü sıkıntıyı giderebilmek adına tüm işlem aşamalarını gözden geçirip bu şekilde müdahalelerimizi sağlamaktayız. Bu yazımız da ise etrafında wi-fi bağlantısı olmayan kullanıcılar haliyle kendi internetinden bağlantı kurmaktadır. Bağlantıyla alakalı giriş işlemi yaptıklarında tüm uygulamalara erişim yapabilirken swarm uygulamasının açılmamasıyla karşı karşıya olduklarını belirtmektedirler. Belirtilen ve meydana gelmiş olan bu sorun ile ilgili gerekli çözüm yöntemlerinin araştırma işlemlerini konu almış bulunuyoruz. Telefon hattıyla alakalı meydana gelen bu sorunun çözümüne yönelik işlem detayları haberimizde yer almaktadır.

Mobil veriden swarm açılmıyor giremiyorum

Mobilden swarma giremiyorum, mobil veri bağlantısı üzerinden swarm uygulamasına giriş olmıyor, mobil veriden swarm çalışmıyor, mobil veriden swarm neden çalışmıyor, mobil veri bağlantısından swarm gelmiyor, mobil internetim var her yere giriyorum swarm uygulamasına giriş yapamıyorum. Sorunun uygulama mı yok sa mobil veriyle mi alakalı olup olmadığını kontrol etmek için başka bir hesaba girerek deneme sağlayabilirsiniz. Farklı bir telefondan kendi hesabınıza da giriş yaparak bu denemeleri gerçekleştirebilirsiniz.

Telefonun internetinden swarma giremiyorum

Mobil veri bağlantısında meydana gelen bu sorun ile alakalı olarak uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini gerçekleştirelim. Olmaz ise android bir telefon kullanıyorsanız aşağıda belirtilen işlem aşamaları işinizi görecektir;

Mobil veriden swarm açılmıyor giremiyorum, mobilden swarm açılmıyor, mobilden swarm gelmiyor, mobile bağlıyken swarma girmiyor, telefon internetinden swarma giremiyorum, mobile bağlıyken swarm çalışmıyor

  • Swarm uygulamasınamobil veriye bağlıyken açılma sorunu meydana geliyorsa ‘Menü>Ayarlar>Diğer>Mobil Ağlar” alanına erişim sağlıyoruz.
  • Erişim noktası adları adı altında bir yazı göreceksiniz.
  • Erişim noktası adları yazan bölümde ise Avea, Vodafone, Ya da turkcell’e ise operatör isimleri hattınıza bağlı değişkenliğe yol açacaktır.
  • Gelen ekranda APN internet yazması lazım. APN alanında başka bir isim yazıyorsa burayı değiştirelim.
  • Son olarak telefonu kapatıp açın sorun giderilecektir.

İphone telefon kullanıcılarının yapması gereken işlem aşamaları ise;

  1. Sırasıyla;”Menü>Ayarlar>Hücresel>Seçenekler>Hücresel veri ağı> APN alanında yazan kısımda İnternet olması gerekiyor.
  2. Eğer farklıysa düzenlemesini sağlayıp internet yazması gereklidir.
  3. Ağ ayarlarının sıfırlama işlemleri son yapacağınız işle olsun.

Sunulan çözüm yöntemleriyle birlikte Mobil veriden swarm açılmıyor giremiyorum sorunumuz ortadan kalkmış olacaktır. İyi gezintiler dilerim.

Mobil veriden swarm açılmıyor giremiyorum, mobilden swarm açılmıyor, mobilden swarm gelmiyor, mobile bağlıyken swarma girmiyor, telefon internetinden swarma giremiyorum, mobile bağlıyken swarm çalışmıyor Mobil veriden swarm açılmıyor giremiyorum, mobilden swarm açılmıyor, mobilden swarm gelmiyor, mobile bağlıyken swarma girmiyor, telefon internetinden swarma giremiyorum, mobile bağlıyken swarm çalışmıyor Mobil veriden swarm açılmıyor giremiyorum, mobilden swarm açılmıyor, mobilden swarm gelmiyor, mobile bağlıyken swarma girmiyor, telefon internetinden swarma giremiyorum, mobile bağlıyken swarm çalışmıyor Mobil veriden swarm açılmıyor giremiyorum, mobilden swarm açılmıyor, mobilden swarm gelmiyor, mobile bağlıyken swarma girmiyor, telefon internetinden swarma giremiyorum, mobile bağlıyken swarm çalışmıyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here