Paylaş

Mobil veriden facebook çalışmıyor açılmıyor. Hatta tanımlı olan internet üzerinden facebook’a giriş yapamıyorsanız çözüm aşamalarını ele aldık.

Facebook uygulaması artık hayatımızın bir parçası haline gelen uygulamalardan birisidir. Şimdiler de anne ve babalarımızın da kullanıldığı düşünürsek popülerliği daha da artmış durumdadır. Her kesime hitap eden uygulama da genelde kullanıcılar günün büyük bir yoğunluğunu facebook hesaplarında gezinti yaparak geçirmektedirler. Uygulama internet veri bağlantısıyla çalışan bir uygulama olduğu için fotoğraflar ve videolar internet olmadan karşınıza gelmemektedir. Wifi varken tüm kullanıcılar wifiye bağlanarak gezintilerini sağlamaktadırlar. Fakat olmadığı anların da baya fazla olduğunu söylemek mümkündür. Bu durumlar da da kullanıcılar kendi hatlarına tanımlı olan mobil ağlarından gezintilerini yapmaktadırlar. Mobil veri bağlantısı üzerinden giriş sağladığınız da sizlere tavsiyemiz videoların fazla izlenmemesidir. Çünkü izlenecek her video bağlantısı mobil ağınızı hızlıca bitirecektir. Belli bir aşamadan sonra hız düşüklüğü yaşandığında da girişler de sorunlar ile karşı karşıya kalınacaktır. Ancak böyle bir durum yokken internette giriş yapabiliyor sadece Facebook’a girmiyorsa o halde ayarların telefon üzerinden yapılması gereklidir.

Mobil veriden facebook çalışmıyor açılmıyor

Mobil internetimden facebook’a bağlanmıyor, mobilden facebook açılmıyor, mobilden facebook çalışmıyor, mobilden facebooka neden giremiyorum, facebooka mobilden giremiyorum. Mobil bağlantısı yeni yenilendi ve buna rağmen sadece uygulamalar içerisinde Facebook’a erişim sorununuz varsa problemi kapsamlıca ele alıyor olacağız.

Mobilden facebooka giremiyorum

Öncelikle uygulamayı kaldırıp yüklemeniz veri bağlantısı yavaş ise bir daha yüklenmesinde sorun teşkil edecektir. O yüzden uygulama ile ilgili bir sorun olduğunu düşünüyorsanız farklı bir telefondan facebook hesabına erişim sağlamayı deneyin. Eğer giriş sağlayabiliyorsanız bu durumda telefonunuzdan uygulamayı wifiye bağlıyken kaldırıp yeniden yükleyelim. Ardından ise operatör ile görüşme sağlayarak veri bağlantısında sorun olup olmadığını teyit edelim.

Mobil veriden facebook çalışmıyor açılmıyor, mobilden facebook açılmıyor, mobilden facebooka bağlanmıyor, mobilden facebooka giremiyorum, telefonda internet var facebooka girmiyor, mobil veriden facebooka bağlanmıyor

Mobilden facebooka bağlanmayan telefonunuzun markası android işletim sistemli ise aşağıdaki adımları takip edelim;

  • İlk olarak telefonumuzdan ”Menü>Ayarlar>Diğer>Mobil Ağlar kısmına giriş yapıyoruz.
  • Karşımıza çıkan ekranda Erişim noktası adları adı altında bir yazı göreceksiniz.
  • Erişim noktası adları yazan bölümde ise Avea, Vodafone, Ya da turkcell’e göre bu adlar değişmektedir.
  • Haricinde ise bu alanda APN internet yazması gerekiyor. APN alanında farklı gördüğünüz tüm isim bilgilerini silerek düzeltmesini ise yine kendiniz yapmalısınız.
  • Gerçekleştirilen işlemler sonrasında telefonunuzu bir kere kapatıp açtıktan sonra problemin giderildiğini görebilirsiniz.

Telefonunuzun markası iPhone ise bu durumda mobilden facebook’a girmiyorsa aşağıdaki adımları takip edelim;

  • Öncelikle telefonumuzun; ”Menü>Ayarlar>Hücresel>Seçenekler>Hücresel veri ağı> APN alanında yazan alan İnternet olması gereklidir.
  • O şekilde değil ise bu durumda düzelterek telefonu kapatıp açıp uygulamaya giriş yapmanız gereklidir.
  • Yine olmazsa bu alana gelerek ayarları sıfırla diyebilirsiniz.

Mobil veriden facebook çalışmıyor açılmıyor sorununa yönelik tüm işlem aşamalarını sizler için ele aldık. Sizlerin eklemek istediğiniz bir husus var ise yorumda bu durumu belirtebilirsiniz.

Mobil veriden facebook çalışmıyor açılmıyor, mobilden facebook açılmıyor, mobilden facebooka bağlanmıyor, mobilden facebooka giremiyorum, telefonda internet var facebooka girmiyor, mobil veriden facebooka bağlanmıyor Mobil veriden facebook çalışmıyor açılmıyor, mobilden facebook açılmıyor, mobilden facebooka bağlanmıyor, mobilden facebooka giremiyorum, telefonda internet var facebooka girmiyor, mobil veriden facebooka bağlanmıyor Mobil veriden facebook çalışmıyor açılmıyor, mobilden facebook açılmıyor, mobilden facebooka bağlanmıyor, mobilden facebooka giremiyorum, telefonda internet var facebooka girmiyor, mobil veriden facebooka bağlanmıyorMobil veriden facebook çalışmıyor açılmıyor, mobilden facebook açılmıyor, mobilden facebooka bağlanmıyor, mobilden facebooka giremiyorum, telefonda internet var facebooka girmiyor, mobil veriden facebooka bağlanmıyor

 

1 Yorum

  1. Facebook hesabıma giremiyorum şifreyi degistiremiyorum secilmiyor facebook ne yapmam gerek sabahtan beri uğraşıyom olmuyo hesabımı geri istiyorum gerçek kimlik hesabim lütfen bu konuda acil dönüş yapiniz

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here