Paylaş

Messenger takma adı düzenle değiştirme. Facebook’un mesajlaşma uygulaması messenger üzerinde konuştuğunuz kişinin ismi nasıl değişir detaylar haberimizde.

Aktif olacak şekilde artık yavaş yavaş kullanıcıların sohbet uygulaması haline gelen messenger uygulamasında yeniliklerde göze çarpmaktadır. Facebook’un mesaj uygulaması olan platformda yeniliklerin olmaması ya da güncellemelerin gelmemesi beklenemezdi. Artık messenger hesaplarınızda da karşı tarafa gönderilen mesajın geri alınmasını sağlayabiliyorsunuz. Bunun dışında Facebook hesabınız olmadan da kullanımını gerçekleştirebiliyorsunuz. Tabi bir de bunun yanında sohbet ettiğimiz kişinin uygulamada isminin değişikliğine dair gidebiliyoruz. Böyle bir şey olabilir diyebilirsiniz. Ama böyle bir işlem mümkün olduğundan dolayı sohbet ettiğiniz kişinin ismini nereden ve nasıl değişeceğinizi yazı içerisinde anlatımını sağlayacağız. Takma adı düzenle diyerek tıpkı rehberde bulunan kişi isimlerini değiştirir gibi messenger alanında bulunan arkadaşlarınızın da isim değişikliklerini sağlayabilirsiniz.

Messenger takma adı düzenle değiştirme

Messenger başka birinin ismini değiştirme, messenger isim nasıl değişir, messenger isim değiştirme, messenger hesabında takma adı düzenle, messenger takma ad nedir, messenger takma ad nasıl değişir, messenger takma ad değişirse ne oluyor. Şeklinde sorularınızın yanıtsız kalmaması adına ilgili incelemeleri yaptık. Takma ad düzenle özelliği messenger uygulaması içerisinde görüşme yaptığınız kişinin kendi isminin sizin uygulamanızda değişikliğe gitmesidir. Konuştuğumuz kişinin ismini düzenleyip değiştirme yoluna nasıl gideceğimize ise bakalım.

Messenger kişi ismi değiştirme

Messenger uygulaması zaten telefonunuzda yüklüdür. Yüklü değilse bile telefonunuzun marka ve modeline göre mağazanıza girerek uygulamayı ücretsiz şekilde indirebilirsiniz. Facebook kullanan çoğu kişinin bu uygulamayı indirdiğini söyleyebiliriz.

Messenger takma adı düzenle değiştirme, messenger kişi ismi değiştirme, messenger takma adı düzenle, messenger takma ad nedir, messenger isim değişmiyor, messenger başkasının ismini değiştirme, messenger takma ad verme
  • Messenger üzerinde sohbet ettiğimiz kişinin ismini değiştirmek için sol menü ekranında bulunan profil resmine tıklıyoruz.
  • Karşınıza seçenekler sunulacaktır. Bu seçenekler içerisinde ‘’Takma adı düzenle’’ bölümüne tıkladıktan sonra karşınıza isim ve soy isim gireceğiniz bir ekran gelecektir.
  • İsmin ne olarak değiştirilmesini istiyorsanız buraya bir isim girerek ‘’Kaydet’’ demeniz yeterliliğini koruyacaktır.
  • İsim değişikliği sonrasında karşı tarafın kendi hesabındaki ismi değişmeyecektir. Sadece sizin telefonunuzdaki messenger uygulamasında o kişinin ismi değişikliğe uğrayacaktır.
TAVSİYE YAZI: Messenger galerinden foto yollama

Messenger takma adı düzenle değiştirme ayalarının nasıl olduğunuz sizlere anlatımını yapmış bulunuyoruz. Bu bağlamda messenger hakkında sormak istediğiniz farklı soruları bize yorumdan iletebilirsiniz.

Messenger takma adı düzenle değiştirme, messenger kişi ismi değiştirme, messenger takma adı düzenle, messenger takma ad nedir, messenger isim değişmiyor, messenger başkasının ismini değiştirme, messenger takma ad verme

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here