Messenger son görülme gözükmüyor cıkmıyor. Facebook’un mesajlaşma uygulaması messenger’da son görülmelerin görünmemesinin detayları haberimizde.

Dünyanın en çok kitleye sahip sosyal medya uygulaması Facebook’un mesaj uygulaması Messenger hesaplarında akla takılan bazı sorular bulunmaktadır. Uygulama içerisinde arkadaşları ya da sevdiği ile mesajlaşan kullanıcılar karşı tarafın son görülmesinin gözükmediğini belirtmektedirler. Sorunun kendisinden kaynaklı olduğunu düşünerek hiç bir şekilde karşı tarafa bu durumu belirtmediyse konunun ne ile alakalı olduğunu kontrol ettik. Sistemsel bir hatadan dolayı mı yoksa karşı tarafın yapmış olduğu bir işlemden ötürü mü? Olup olmadığını kontrol etmiş bulunuyoruz. Messenger hesabınızda bir arkadaşınızın son görülmesinden sorun yok sadece bir kaç kişi de bu sorun meydana geliyorsa hemen nedenine birlikte bakalım. Nedenleri kontrol ettiğiniz de ise gerçekten de sizle alakalı bir sorun olmadığını anlamış olacaksınız.

Messenger son görülme gözükmüyor cıkmıyor

Facebook son görülme gözükmüyor, messenger son görülme yok, messenger son görülme çıkmıyor, messenger son görülme neden çıkmıyor?, messenger son görülme görünmüyor. Facebook messenger uygulamasını kullanan kitlenin bu alanda oldukça soru işaretlerini arttığını gözlemliyoruz. Son görülmenin görünmemesiyle alakalı olarak hangi nedenlerin buna sebep olduğuna gelin birlikte bakalım.

Messenger son görülme görünmüyor

Öncelikle messenger alanında bir kaç kişinin son görülmesi gözükmüyorsa bu sizin uygulamanız ile alakalı durum değildir. Bu durum tamamen karşı tarafın son görülmeyi kapatmasıyla ilgilidir. Peki bunu kullanıcılar nasıl ele almaktadır?

Son görülmesini kapatan kişiler ilk olarak messenger uygulamasına giriş gerçekleştirilerek ”Ayarlar” alanına giriş yapıyoruz. Ayarlar da var olan ”Hesap” kısmını sola doğru çektiğinden kaynaklı görünmemektedir. Bunun açılımı sizin elinizde olan bir durum değil son görülmeyi kapatan ile alakalıdır. Ve sadece hesap sahibi tekrar işlemleri sağlayabilir. Şayet sizin aranız iyi birisi ise ona bu durumu belirtmeniz yeterlidir.

Messenger son görülme gözükmüyor cıkmıyor, son görülme çıkmıyor, son görülme gözükmüyor, messenger son görülme görünmüyor, messenger son görülme yok, messenger son görülme çıkmıyor

Messenger son görülme gözükmüyor cıkmıyor, son görülme çıkmıyor, son görülme gözükmüyor, messenger son görülme görünmüyor, messenger son görülme yok, messenger son görülme çıkmıyor

Arkadaşınız bu alana baktığında aktif olarak gözüküyorsa Unseen for Facebook uzantısını google chrome uzantısına eklemiş olabilir. Eklentiler alanından eklenen bu bağlantıyı kaldırması durumunda artık o kişininde son görülmesi tarafınıza gözükecektir.

Messenger son görülme gözükmüyor cıkmıyor ile ilgili nedenleri ve yapılacak adımları paylaştık. İyi gezintiler dilerim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz