Merhaba arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda Messenger Ses Kaydı Dinlerken Bildirim Sesi Geliyor problemi için gereken aşamaları sizinle paylaşıyor olacağız.

Facebook’un kendi içerisindeki mesajlaşma alanı zaman içerisinde yerini Messenger alanına bıraktı. İlk başlarda bu durum hoş karşılanmamış olsa da yeni kullanıcılar sayesinde sevilip kullanılmaya başlandı. Ve böylelikle ilgili alana da yenilikler getirilmeye devam etti. Ancak bazı problemler ise olmazsa olmazlar arasına girdi diyebiliriz. Messenger Ses Kaydı Dinlerken Bildirim Sesi Geliyor sorunu günden güne artış göstermesinden ötürü sorunun giderilebilmesi için gerekenleri ele aldık.

  • Vereceğimiz bilgilendirme sonrasında Messenger alanından size gelen bir sesli mesajın yerine müzik çalmasının ya da sizin zil sesinizin gelmesinin altında yatan nedenin ne ile alakalı olduğuna bakacağız.
  • Ve böylelikle karşılaşılan sorun giderilmiş problem ise çözüme kavuşmuş olacaktır.

Messenger Ses Kaydı Dinlerken Bildirim Sesi Geliyor

Messenger Ses Kaydı Dinlerken Bildirim Sesi Geliyor

Messenger Ses Kaydında bildirim sesi geliyor ise bazı ayarlarınızda problem var demektir. Bu ayarlar telefonunuz ya da uygulama ile alakalı olan ayarlardır. Yani yaşadığınız sorun genel değil sizle alakalı bir problemdir. Genelde kullanıcıların çoğu kendilerine gönderilen ses kaydının bozuk olduğunu hissetse de ilerleyen zamanlarda bu durum değişkenlik gösterebilmektedir.

Hal böyle olunca da nelerin yapılması gerektiğini ve hangi yolları takip ediyor olmanız gerektiğini aşamalı olacak şekilde sizlere sunarak sorunun çözümünü gerçekleştirmiş olacağız. Şimdi isterseniz daha fazla uzatmadan gerekli olan verilerin neler olduğunu gözden geçirelim.

  • Muhtemelen Android işletim sistemli telefon kullanıyorsunuzdur.Çünkü sorun genelde Androdi işletim sistemli telefonlarda meydana gelen bir arıza olmasından ötürü Android işletim sistemli telefonunuzdan ‘’Ayarlar’’ alanına erişim yapınız.
  • Ardından ise ‘’Uygulamalar’’ bölümün içerisine erişim yapınız
  • Gerçekleştirilen işlem aşamaları sonrasında ‘’Whatsapp’’ alanın erişim yapınız.
  • Devamında ise gelen ekranda ‘’Medya oynatıcıları’’ yazan bir kısım göreceksiniz.
  • Belirtilen alana giriş yapmanızla birlikte tüm işlem aşamaları bitmiş olacaktır. Ses kaydını tekrar dinlediğinizde sorunun kalmadığını görebilirsiniz. Sorun devam ediyorsa aşağıdaki adımları gerçekleştirebilirsiniz.

Messenger ses kaydında müzik çalıyor probleminin yukarıda belirtilen işlem aşaması sonrasında kesin olarak giderilmiş olması gerekmektedir. Şayet sorun devam eder ise sorun bildir üzerinden probleminizi ilgili yetkililere bildirmiş olacaksınız. Sorun bildir ayarları neticesinde Messenger yöneticileri tarafından sizlere bir geri bildirim sağlanacaktır.

Verdiğimiz bilgiler ışığında problem yaşanmaya devam eder ise bize bunu yorum bölmesinden ulaştırabilirsiniz. Umarım sizin için faydalı bir yazı olmuştur. İyi gezintiler dileriz.

Önceki İçerikinstagram sesli mesajı duyamıyorum titreyip duruyor
Sonraki İçerikCasper Via F2 format atma ve sıfırlama
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here