Paylaş

Messenger plan oluşturmayı bulamıyorum. Facebook messenger alanında plan oluşturmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Detaylar haberimizde

Günlük hayatta yarın yapmak isteyip fakat unuttuğumuz anlar olabilmektedir. Böyle durumlarda hatırlatma koyarak yapacaklarımızın hatırlanabilmesini sağlamaktayız. Ya da sohbet ettiğimiz kişiye hatırlatacak bilgiyi söyleyerek onun bize hatırlatmasını istemekteyiz. Messenger üzerinde ise sohbet alanında plan oluşturma o kadar eğlenceli ki 1 saat öncesinden sizlere bunun bilgilendirmesi gelmektedir. Ve o an yapacağınız işlemi hatırladığınız içinde sorunsuz bir şekilde ayarları sağlayabiliyorsunuz. Messenger Facebook’un mesajlaşma alanı olduğu için kitle her geçen gün artış göstermektedir. Artışın nedeni de facebook alanında olan kişilerle muhabbet ettiğinizle alakalıdır. Ama getirilen yenilikler messenger uygulamasını tek başına da kullanılmaya itmiştir. Her türlü bağlantıları bulabildiğiniz platform alanında istediğiniz tüm işlemleri sağlayabiliyorsunuz. Plan oluşturmak istediğinizde hangi alana giriş yapmanız gerektiğini birlikte kontrol edeceğiz.

Messenger plan oluşturmayı bulamıyorum

Messenger hatırlatma koyma, messenger plan oluşturma, messenger plan oluşturması olmuyor, messenger plan oluşturma görünmüyor, messenger hesabımda hatırlatmayı nereden koyabilirim, messenger plan nerede, İleri dönemli bir hatırlatmayı sohbet alanında plan oluşturarak ertesi gün ya da beklediğiniz günün zamanı yaklaştığında 1 saat kala size hatırlatma bilgilendirmesi gelmektedir. Planın nereden nasıl oluşturulacağını ise yazımızın içerisinde ayrıntılı bir şekilde bulabilirsiniz.

Messenger hatırlatma ekleme

Messenger uygulamasına giriş yaptıktan sonra planı oluşturacağınız kişinin profil alanına geliyoruz. Sohbet bölümüne geldiğinizde yazı alanının sol tarafında dört noktalı bir seçenek göreceksiniz.

Messenger plan oluşturmayı bulamıyorum, messenger plan nasıl oluşturulur, messenger hatırlatma ekleme, messenger plan gönderme, messenger plan oluşturma, messenger plan oluşturma nerede
  • Dört haneli bölüme tıkladığınızda karşınıza plan gelecektir. Plan geldiğinde zaman ve tarihi ayarlayarak karşı tarafa gönderiminizi sağlayabilirsiniz.
  • Plana daha sonrasında ad vererek işlemlerinizi sonuçlandırabilirsiniz.
  • Tarih ve zaman dilimini bulunduğunuz yıla bağlı olarak ayarlamak sizlerin elinizde olan bir işlemdir.
TAVSİYE YAZI: Messenger karanlık modu kapatma 

Sohbet alanında oluşturduğunuz plan ile ilgili 1 saat kala sizlere hatırlatma bilgilendirmeleri gelmeye başlamaktadır. Plan oluşturma sırasında sorun ya da hata gelirse uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini yaparak tekrar deneme yapabilirsiniz. Eğer belirtilen alanda dediğimiz ayar seçeneği görünmüyorsa uygulamayı güncelleyerek sorununuzu ortadan kaldırabilirsiniz. Messenger sohbet uygulaması olarak farklı kullanımını artıran bir uygulama olduğu için bu ve benzeri özelliklerin hesaplara ilerleyen günlerde eklemelerin devam edeceğini de belirtebiliriz.

Messenger plan oluşturmayı bulamıyorum, messenger plan nasıl oluşturulur, messenger hatırlatma ekleme, messenger plan gönderme, messenger plan oluşturma, messenger plan oluşturma nerede

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here