Paylaş

Messenger pil kullanıyor uyarısı kalkmıyor. Facebook messenger hesabında sohbet ederken gelen bu uyarının gidebilmesi için nelerin gerekli olduğunu anlatacağız.

Facebook’un mesajlaşma uygulaması olan messenger oldukça sevilen bir sohbet alanıdır. Genel olarak bir çok kişinin bu platform üzerinden bir birleriyle iletişime geçtiğini belirtmekte fayda bulunuyor. Android telefonlarda play store alanından, iphone telefonlarda ise Apple store alanından indirilmektedir. Telefonlara indirimi sağlanan messenger uygulaması internet bağlantısı üzerinden çalıştığı için bu alana giriş yaptığınız da geri planda pil aktif olarak çalışacaktır. Yani siz messenger alanında sohbet ederken bir anda karşınıza pil kullanılıyor uyarısı gelebilir. Tabi bu uyarıyı almak istemeyip kapatmakta yine sizlerin elinde olan bir işlemdir. Pil kullanıyor yazısı siz messenger alanından çıkış yapana kadar gitmiyorsa gelin beraber nasıl kaldırılacağına birlikte bakalım.

Messenger pil kullanıyor uyarısı kalkmıyor

Messenger pil kullanıyor yazısı gitmiyor, messenger pil kullanıyor uyarısı geldi kalkmıyor, messenger pil kullanıyor yazısı nasıl kalkar, messenger pil kullanıyor ne demek, telefonumda messenger pil kullanıyor uyarısı var nasıl kaldıracağım. Sohbet ettiğiniz sırada messenger pil kullanıyor sorunu oldukça moralinizi bozabilir. Ama bu moral bozukluğuna girmeden yapacağınız kısa bir araştırma ile sorunu komple çözüme kavuşturabilmek mümkündür.

Messenger pil kullanıyor yazısı gitmiyor

Genel olarak android işletim sistemli telefonlarda sıkça karşılaşılan bu sorunun tamamen ortadan kaldırabilmek için yapmanız gerekenleri sırayla paylaşacağız. İlk olarak messenger pil kullanıyor uyarısı geldikten sonra ”Pil kullanıyor” yazısının üzerine uzunca basılı tutuyoruz.

Messenger pil kullanıyor uyarısı kalkmıyor, messenger şarj yiyor, messenger pil kullanıyor, messenger pil kullanıyor diyor, messenger pil kullanıyor uyarısı, messenger pil kullanıyor yazısı gitmiyor

Ardından karşınıza ”Diğer ayarlar” bölümü gelecektir. Diğer Ayarlar alanına giriş yaptıktan sonra ekran sizi ”Bildirim yönetimi” alanına yönlendirecektir. Gelen ekran içerisinde ”Bildirimlere izin ver” bölümü aktif durumdadır. Bu alanı kapalı hale getirmeniz durumunda karşınıza gelen messenger pil kullanıyor uyarısı artık karşılaşmayacaksınız.

Messenger pil kullanıyor uyarısı kalkmıyor diyenler bildirimlere izin veri kapattığında bunun bir zararı olup olmadığını düşünebilir. Ancak böyle düşünceler içerisine girmeden gönül rahatlığı ile kapalı konuma getirebilirsiniz. Bu sadece size uygulama içerisinde bir bildirim verilmemesi yapılan bir işlemdir.

Yazımız dışında isterseniz sizler için hazırlamış olduğumuz Facebook gizli konuşmaları silemiyorum yazımızı da inceleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here