Paylaş

Messenger oturum zaman aşımına uğradı diyor. Android ve iphone telefonlarında meydana gelen hatanın kalkabilmesi için yapılacaklardan bahsedeceğiz.

Messenger üzerinde birçok kişiyle sohbet ediyoruz. Fakat sohbet ettiğimiz esnada yaşanan bazı durumlar ister istemez canımızı sıkabilmektedir. Özellikle son zamanlarda baş göstermeye başlayan oturum zaman aşımına uğradı sorunu bir hayli fazlalaşmaya başlamıştır. Temelde yaşanan sorunun ortadan kalkabilmesi için ilgili kontrolleri gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Android işletim sistemli cihazlarda ise bu durum daha sık bir şekilde meydana gelebilmektedir. İphone cihazlarında böyle bir hata çok nadirde olsa karşınıza gelebilir. İphone cihazınızda uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemeniz durumunda messenger alanında oturum zaman aşımına uğradı hatasının giderildiğini görebilirsiniz. Android işletim sistemli telefonlarda ise sorunun giderilebilmesi için farklı yöntemlerin olduğunu söyleyebiliriz. Tüm yöntemlerin kontörlerini sağlayarak telefonunuzda meydana gelen bu hatayı çözüme kavuşturmuş olacaksınız.

Messenger oturum zaman aşımına uğradı diyor

Android messenger oturum zaman aşımına uğruyor, messenger hesabımda konuştuğum sırada zaman aşımı sorunu meydana geliyor, facebook messenger zaman aşımı hatasını nasıl giderebilirim, messenger uygulamasında yaşanan zaman aşımı sorununa dur demek istiyorum. Yönündeki ayarlarınızın işleme koyulabilmesi için messenger ve telefon içerisindeki yapılması muhtemel ayarları gözden geçireceğiz.

Messenger zaman aşımı sorunu

Messenger uygulamasında oturumunuzun zaman aşımına uğramasının önüne geçebilmek için telefonunuzdan ‘’Ayarlar’’ alanına geliyoruz. Ayarlar bölümünde ‘’Diğer’’ oradan da ‘’Uygulama yöneticisi’’ alanına geliyoruz.

Messenger oturum zaman aşımına uğradı diyor, messenger oturum hatası, messenger zaman aşımı, messenger zaman aşımı nedir, messenger sürekli zaman aşımı diyor, messenger oturum zaman aşımına takıldı

  • Uygulama yöneticisi alanından da Messenger uygulamasını göreceksiniz. İçerisine giriş sağladığınızda verileri temizle ve ön belleği sil diyerek hesabınıza tekrar giriş işlemi gerçekleştirelim.
  • Android telefonunuz da yapılan bu ayar neticesinde sorun çözülmüş olması gerekiyor. Şayet devam ediyorsa uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini gerçekleştirelim.
  • Farklı bir telefondan kendi hesabınıza girerek oturum zaman aşımına uğradı uyarısı alacak mısınız bunu kontrol edelim.
  • Google play store alanına girerek uygulamanın güncel olup olmadığını kontrol etmeniz gereklidir. Son zamanlarda şifre değiştirme işlemleri sonucunda bu problemin meydana geldiğini iletmekte fayda bulunmaktadır.

Tüm bu ayarlar ışığında facebook messenger hesabınızda artık oturum zaman aşımına uğradı sorununun karşınıza gelmemesi gereklidir. İlettiğimiz alanlarda sorun yaşamaya devam ediyorsanı bunu yorumda bizlere iletmenizi rica ederiz. İphone telefonlarında sık olmadığı için cihazdan uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemeniz hatayı giderecektir.

Messenger oturum zaman aşımına uğradı diyor, messenger oturum hatası, messenger zaman aşımı, messenger zaman aşımı nedir, messenger sürekli zaman aşımı diyor, messenger oturum zaman aşımına takıldı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here