Paylaş

Messenger mesajlar gözükmüyor çıkmıyor. Messenger gelen mesajları göremiyorum ”İnternet bağlantısı yok” hatasının çözümü için yazımıza göz atabilirsiniz.

Teknoloji geliştikçe akıllı telefonlarımıza indirdiğimiz uygulamaların sayısı da her geçen gün artmaktadır. Facebook, whatsapp, twitter ve instagram gibi uygulamalarda sürekli olarak birileriyle mesaj yöntemiyle iletişime geçebiliyoruz. Mesajların gelmemesi ya da gelen mesajların gözükmemesi bizleri sıkıntıya sokmaktadır. Özellikle de Facebook’un mesajlaşma uygulaması olan messenger hesaplarında mesajların gözükmemesi bize ayrı bir sıkıntı vermemektedir. Messenger hesabına giriş sağladığımız da ”İnternet bağlantısı yok” uyarısı sonrasında nelere dikkat edilmesi gerektiğini kontrol ettik. Mesajların nerede olduğunu ve neden dolayı karşınıza gelmediğini de yapacağımız işlemler sonrasında öğrenmiş olacaksınız. Mesaj ve internet bağlantısıyla alakalı oluşan temel sıkıntıların altında yatan nedenlerin kontrolü için yazı içeriğimizi kontrole başlayalım.

Messenger mesajlar gözükmüyor çıkmıyor

Messenger mesajlar nerede, messenger mesajlar yok, messenger mesajlar görünmüyor, messenger mesajlarımı bulamıyorum, messenger internet sorunu, messenger internet bağlantısı yok diyor ancak var, messenger mesajlar neden görünmüyor, messenger mesajlar gelmiyor. Sorununa yönelik iletilen bir çok problemlerin ne ile alakalı oluşunu kontrol ettik. Bu ve benzeri tarz durumlarda ilk kontrol edilmesi gereken alan internet bağlantısıdır. Yani sizler eğer messenger hesabında mesajları göremiyorsanız bu internet bağlantısıyla alakalıdır.

messenger mesajlar nerede

Arkadaşlarımız, akrabalarımız ya da sevdiğimizle görüşmemizi Facebook alanından yapıyorsanız o halde muhakkak messenger kullanıyorsunuzdur. Karşı taraftan sizlere gelmiş olan mesajlar messenger alanında hemen açılmaktadır. Ancak bazı kullanıcılarımız messenger uygulamasına giriş yaptığında ”İnternet bağlantısı yok” ve mesajların gözükmediğine ilişkin hatalarla karşılaşıldığı dile getirilmektedir.

Messenger mesajlar gözükmüyor çıkmıyor, messenger mesajlar gözükmüyor, messenger mesajlar çıkmıyor, messenger internet bağlantısı yok, messenger mesajlar yok, messenger mesajlar nerede

  1. Karşılaşılan sorun ile alakalı olarak uygulama içerisinden çıkıp yaparak arka planda çalışan uygulamalarımızı kapatıyoruz.
  2. Daha sonrasında tekrar giriş yaptığınız da bu sorun giderilecektir.
  3. Mobil ağdan bağlıysanız wi-fiye, wi-fi ile bağlıysanız mobile bağlantı kurmanız gereklidir.
  4. Eğer wi-fiden başka bir ağ yok ise bu durumda bağlı bulunduğunuz modemi kapatıp açıyoruz.
  5. Son olarak uygulamayı telefondan kaldırıp yeniden yüklemesini sağlayalım.
  6. Telefonu kapatıp açtıktan sonra sorun giderilecektir.

Yaşanan sorun kendiliğinden çözüme kavuşacak olsa da siz yinede bu işlem aşamalarını öncesinde ele almalısınız. Messenger mesajlar gözükmüyor çıkmıyor sorunu ise gerçekleştirilen bu ayarlarla birlikte çözülmüş olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here