Paylaş

Messenger mesajı sildiğimde bildirim gider mi. Mesajınızı yazdıktan sonra tekrar geri almak istediğinizde bildirimin gidip gitmediğini hazırladık.

Facebook mesaj uygulaması messenger hesabında da artık gönderilen mesajı geri kaldırabiliyorsunuz. Whatsapp, instagram ve bip uygulaması sonrasında da messenger uygulamasına da böyle bir yenilik eklenmesi herkes tarafından sevinçle karşılanmıştır. Çünkü sohbet uygulaması olarak Facebook’un messenger uygulamasında ciddi anlamda kullanılmaktadır. Milyarlarca kullanıcısı olan bir platformun kendi mesaj uygulamasında da ciddi kitle yakalaması ister istemez beklenen bir durumdu. Ancak messenger alanının daha fazla kişi tarafından tercih edilmesi için bu alana getirilen yenilikler de o kadar fazladır. Hikaye özelliğini, arama özelliği, sesli arama ve buna bağlı çoğu özelliği uygulamanın içerisinde bulabiliyorsunuz. Son getirilen yeniliklerden birisi de birine yanlışlıkla gönderdiğimiz mesajı hızlı şekilde kaldırma işlemidir. Fakat mesaj kaldırıldıktan sonra mesajın kaldırıldığı karşı tarafa gidiyor mu gitmiyor mu sorusudur. Sorunun yanıt bulabilmesi için ilgili araştırmalarımızı bitirmiş bulunuyoruz.

Messenger mesajı sildiğimde bildirim gider mi

Messenger mesajı kaldırınca bildirim gidiyor mu, messenger mesaj kalkınca ne olur, messenger mesajı geri çekince ne olur, messenger mesajı sildiğim bilinir mi, messenger mesajı geri çektiğimde görülür mü. Bu ve buna benzer soruları çoğaltılmasını sağlayabiliriz. Hemen hemen herkesin merak ettiği konulardan birisi olan mesajı geri çekilme sonrasında ne olacağı sorunun yanıtı yazımızın içerisinde kendine yer bulmuş durumdadır.

Messenger mesajı geri çekince ne olur

Öncelikle şuan için messenger uygulamasında mesajın geri çekilmesi sonrasında bir bildirimin karşı tarafa gitmediğini sizlerle paylaşmak isteriz. Ancak mesaj bildirimi gitmiyor diye attığınız mesajı karşı taraf görmedi anlamına gelmeyecektir.

Messenger mesajı sildiğimde bildirim gider mi, messenger mesaj kalkınca ne olur, messenger mesajı sildiğim görünür mü, messenger mesajı geri çektiğimde ne olur, messenger mesajı kaldırınca görünür mü, messenger mesaj geri alınca ne olur
  • Messenger üzerinden gönderdiğiniz bir mesajı yanlışlıkla farklı birine göndermiş olabilirsiniz.
  • Ama burada şöyle bir durum söz konusu mesajı hızlı şekilde geri çekmelisiniz.
  • Eğer mesajı çekmekte gecikme olursa gönderdiğiniz kişi mesajı ana ekranda okuyabilir.
  • Bu tam anlamıyla sizinle alakalı bir durumdur. Uygulama sizin mesajınızın geri çekilmesi sonrasında karşı tarafa herhangi bir bildirim göndermemektedir.
  • Bildirim mesaj gönderildikten sonra ona anlık şekilde ulaşır o sizden daha hızlıysa mesajı görme ihtimali var ve geri çektiğinizde nedenini size sorabilir.
Messenger mesajı sildiğimde bildirim gider mi, messenger mesaj kalkınca ne olur, messenger mesajı sildiğim görünür mü, messenger mesajı geri çektiğimde ne olur, messenger mesajı kaldırınca görünür mü, messenger mesaj geri alınca ne olur

Messenger mesajı sildiğimde bildirim gider mi sorusunun yanıtını araştıranlara özel yazımızı hazırlamış bulunuyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here