Paylaş

Messenger mesaj sınırı nedir nasıl giderilir. Facebook’un mesajlaşma platformu messenger uygulamasında sınıra yaklaşma uyarısının nedeni ve çözümü yazımızda.

Facebook ve instagram gibi uygulamaların ilk önceliği kullanıcıların güvenirliği ve buna bağlı olacak şekilde rahat gezinti yapmasıdır. Bundan dolayı da kendi içerisinde bazı kısıtlamalar getirmektedir. Bir çok messenger kullanıcısı son zamanlarda mesaj sınırına ulaşıldığına dair uyarı aldıklarını dile getirmektedirler. Karşı karşıya kalınan bu durumun ne ile alakalı olduğunu merak edenlerin sayısı ise hayli fazladır. Konunun başında da belirttiğimiz üzere bir özelliğin fazla kullanılması o özellik için size kısıtlama getirmesine sebep verecektir. Bundan dolayı messenger uygulaması içerisinde arkadaşlarımıza gönderilen mesajlarda sınıra yaklaştığınız da kısıtlama kaçınılmaz olacaktır. Bu uyarı sonrasında hala daha mesaj göndermeye devam ederseniz bu kez engellemeye gidilecektir. Geçici olarak messenger tarafından engel ile karşı karşıya kalacaksınız. Gelen uyarı sonrasında yapılması gerekenlere ise beraber bakacağız.

Messenger mesaj sınırı nedir nasıl giderilir

Messenger mesaj sınırı nedir, messenger mesaj sınırı nasıl giderilir, messenger mesaj sınırı, messenger mesaj kotası var mı?, messenger mesaj limiti var mı?, messenger mesaj sınırına nasıl ulaşılır?, messenger mesaj kotasına yaklaştım, messenger mesaj kotasına gelince ne olur? Karşılaştığınız bu sorun sonrasında aklınızdan çıkmaması gereken işlem aşamalarını size sunacağız. Bunların başında tanımadığınız kişilere mesaj göndermemeniz gereklidir. Ve bu kişiler sadece bir kaç kişiden oluşmuyorsa daha fazla kişiye gönderdiyseniz biraz durup dinlenmeniz ve başka kimseye mesaj atmamanız gereklidir.

messenger mesaj sınırı nasıl giderilir

Facebook hesaplarında kullanım sağladığınız kullanıcı adı bilgileriniz gerçekte kullanılan bilgilerle aynı olmalıdır. Eğer bu bilgiler aynı olmaz ise bu durumda mesaj attığınız kişiler sizi tanımayacak ve mesajlar askıda kalarak istenmeyen olarak işaretlenecektir.

Messenger mesaj sınırı nedir nasıl giderilir, messenger mesaj sınırı nedir, messenger mesaj sınırı, messenger mesaj sınırı nasıl giderilir, messenger sınıra yaklaştın, mesaj sınırı nedir

İstenmeyen mesaja hiç bir şekilde izin verilmediğinden ötürü gerçek adınız ve resminizi kullanmanız faydalı olacaktır. Spam içeriklerin ya da bizi rahatsız eden mesajların önüne geçilebilmesi için getirilen bu uygulamaya önem vermelisiniz. Çünkü belli bir noktadan sonra geçici engel almış olacaksınız. Bundan dolayı mesajlaşmaya biraz ara vererek 24 saatliğine kimseye mesaj yazmayalım. Yazdığınız kişiler de arkadaşlarınızın sizi tanımasına ilişkin içerikler yazmanızda fayda bulunmaktadır.

Messenger mesaj sınırı nedir nasıl giderilir ? Diye sormuş olduğunuz bilgilerin cevabınız sizlere sunmuş bulunuyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here