Paylaş

Messenger mesaj göndermem neden engelleniyor. Messenger hesabında mesaj atmanın engellenme sebebini öğrenmek isteyenler için yazımız faydalı olacaktır.

Akıllı telefonlarımıza o kadar çok uygulama yüklüyoruz ki belli aşama sonrasında artık kime hangi uygulamadan yanıt vereceğimizi bilemiyoruz. Ancak Facebook hesabında daha çok gezinti sağlayan kişiler genellikle messenger hesabından çıkmamaktadır. Messenger uygulamasının var olma nedeni ise kişilerin bir birleriyle iletişime geçmesidir. Fakat bir çok kullanıcı mesaj gönderme engeli aldığını belirttiğinden dolayı buna neden olan işlemleri de mesaj etmektedir. Neden mesaj engeli alıyorum? Bu sorun neden ortaya çıkar diye bir çok soru işaretleri ortaya çıkmaktadır. Karşı karşıya kalınan bu durumun temel nedeni birden fazla kişiye hızlı bir şekilde yazmanız ile alakalı ortaya çıkmaktadır. Engelleme geçici süreliğine meydana gelmektedir. Yani engel geldikten sonra bu uygulama içerisinde sürekli hale gelmemektedir. Belli bir aşamadan sonra bu engel geri kalkmaktadır. Ancak bu sorunla tekrar karşılaşmamanız için dikkat edilmesi gereken noktalara değineceğiz.

Messenger mesaj göndermem neden engelleniyor

Messenger mesaj engeli kalkmıyor, messenger mesaj engeli, messenger mesaj engeli neden gelir, messenger mesaj engeli nedir, messenger mesaj engeli alıyorum, messenger mesaj engeli almak istemiyorum, messenger mesaj engeli aldım. Messenger uygulamasında arkadaşlarımıza gönderdiğimiz mesajlar belli sınıra ulaştığımızda engel gelmektedir. Bu engel 48 saat sonra kalkabilir. Ancak bu durum uzayıp gidebilir. O yüzden bununla karşılaşmamanız için yazı içeriğimizi kontrol edebilirsiniz.

Messenger mesaj göndermem engelleniyor

Messenger uygulamasında tanımadığınız kişilere çok fazla mesaj göndermeniz bu soruna neden olan başlıca sebeplerden birisidir. Sizin gönderdiğiniz mesajların herkes tarafından şikayet edilmesinden kaynaklı da olabilmektedir.

Yukarı da da belirttiğimiz üzere engel geçici süreliğine gelmektedir. Belli bir süre geçtikten sonra engel kalkmış olsa da tekrar engel almayacağınız anlamına gelmemektedir. O yüzden sadece tanıdığımız kişilere mesaj atmamız gereklidir. Bir de yaşanan sorunla alakalı olarak facebook hesabınızda kendi isminiz ve kendi resminizi kullanmanız gereklidir. Bunlar olmaz ise sorun muhakkak devam edecektir.

Messenger mesaj göndermem neden engelleniyor, messenger mesaj engeli, messenger mesaj göndermem engelleniyor, messenger mesaj atma engeli, messenger engel yedim, messenger mesaj engeli aldım

Messenger mesaj göndermem neden engelleniyor diye merak edenler için hazırlanan makale içerisindeki bilgileri ele almanız yeterlidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here