Paylaş

Messenger konuşmayı yok sayma nerede. Facebook messenger uygulamasında mesajları yok saymak için hangi ayarları işleme almanız gerektiğini anlatacağız.

Son zamanlarda sohbet uygulaması olarak en çok tercih edilen platformlardan biriside Messenger uygulamasıdır. Yenilikler ve özelliklerle birlikte artık kullanıcıları bu alanda daha fazla zaman geçirdiğini söyleyebiliriz. Her alanda olduğu gibi burada da birinden gelen mesajlardan belli bir süre sonra sıkılabilmekteyiz. Karşı tarafın bize mesaj gönderimi sağladığında bildirim doğrudan size gelmesini istemiyorsanız bu durumda mesajı yok say diyerek durumun önüne geçebilirsiniz. Mesajı yok saydığınızda o kişiden bize mesaj gönderimi yapıldığında bildirim tarafımızda gönderilemeyecektir. Konuşma ve bağlantı istekleri alanına taşınacaktır. Ama bu alanda asıl merak edilen ise konuşmayı yok saydığınızda karşı tarafa bu bildirimin gidip gitmediğidir. Mesajlaştığınız kişiyle mesajlaşmayı yok saydığınızda kendisine herhangi bir şekilde bildirim gitmeyecektir. Yani karşı taraf sizin bildirimi yok saydığınızı anlamayacaktır. Mesajlaşmayı yok saymak için android ve iphone cihazlarında ayrı ayrı nasıl sağlanacağını sizlere aktaracağız.

Messenger konuşmayı yok sayma nerede

Messenger mesajları yok say, messenger sohbeti yok say, messenger konuşmayı yok sayma, messenger konuşma nasıl yok sayılır, messenger mesajları yok say göremiyorum, messenger konuşmayı yok say bulamıyorum. Messenger sohbet uygulamasında gelen mesajların yok sayılabilmesi için o kişinin üzerinden bu işlemleri sağlayabilirsiniz. İphone ve android cihazlarda işlemlerin nasıl ilerleneceğine ilişkin bilgilendirmeyi yazımızda paylaşıyor olacağız.

Messenger mesajları yok say

İphone telefonunuzda mesajları yok saymak için messenger uygulamasına giriş gerçekleştiriyoruz. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra sohbet ekranına gelerek kimin mesajını yok saymak istiyorsanız o kişinin üzerine gelip sayfayı sola kaydırıyoruz.

Messenger konuşmayı yok sayma nerede, messenger mesajları yok say, messenger konuşmayı yok say, messenger sohbeti yok say, messenger konuşma görünmesin, messenger mesajlaşmayı yok sayma

  • Üst üste üç çizgili butona tıkladığınız taktirde gelen ekranda ‘’Mesajları yok say’’ adı altında bir seçenek göreceksiniz.
  • Bu alana tıkladığınızda mesajlaştığınız kişiyle yaptığınız sohbet mesaj alanından kaldırılacaktır.

Android işletim sistemli telefonlarda yine aynı şekilde konuşmayı yok sayabilmek için;

  • İlgili konuşmayı açıyoruz. Üst alanında bulunan (!) işaretinin olduğu alana tıklıyoruz.
  • Gelen sayfayı aşağıya doğru kaydırdığınızda ‘’Mesajları yok say’’ demeniz yeterlidir.

Belirttiğimiz işlemlerle birlikte messenger konuşmayı yok sayma nerede olduğunu hem android cihazlar için hem de iphone cihazlar için işleme almış bulunmaktayız.

Messenger konuşmayı yok sayma nerede, messenger mesajları yok say, messenger konuşmayı yok say, messenger sohbeti yok say, messenger konuşma görünmesin, messenger mesajlaşmayı yok sayma

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here