Messenger kişileri yönet ne işe yarıyor. Messenger hesabına senkronize edilmiş olan tüm kişileri silip bu alanı yönetmek istiyorsanız yapılacakları konu almış bulunuyoruz.

Messenger telefonumuza kayıt etmiş olduğumuz bilgileri kendi içerisinde kayıt ederek sizlerin arkadaşlarınızı bulmanıza imkan sağlamaktadır. Messenger kişileri yönet alanında öyle bir özellik bulunmaktaki bu eminim herkesin işini fazlasıyla görecektir. Rehbere kayıt ettiğiniz birinin bilgileri messenger kişileri yönet alanına anında senkronize edilmektedir. Bu kişiyi daha sonrasında rehberden silseniz bile messenger bu kişiyi senkronize ettiği için kendi hafızasında tutmaktadır. Şimdi bu işlemi bazı kullanıcılar istemiyor olsalar da bazı kullanıcılar için sildiği numarayı tekrar hatırlamak istediğinde ilk gireceği yer alanına getirmektedir. Messenger hesabınızda kişilerin yönetme alanına nereden girileceğini geniş kapsamlı paylaşacağız. Rehberde silmiş olduğunuz kişilerin bu alanda saklanmasını istemiyorsanız eğer tüm kişileri aynı zamanda silebiliyorsunuz. Ayarları nereden yapacağımıza ise birlikte bakacağız.

Messenger kişileri yönet ne işe yarıyor

Messenger rehberdeki kişileri bulma, messenger kişileri yönet nerede, messenger kişileri yönetmeyi bulamıyorum, messenger yüklenen kişiler, messenger yapılan aramalar, messenger mesaj geçmişini yönetme. Messenger hesabınız içerisinde yüklenen, arama yapılan ve mesaj geçmişinize dair alanları yönetmek artık sizlerin elindedir. Rehbere kaydedilen kişiler sürekli olarak messenger alanına da kayıt edilmektedir. Bu alandaki senkronizasyonu kapatmakta yine sizlerin elindedir.

Messenger kişileri yönet nedir

Telefonunuzdan silinmiş olan numaranızı messenger kişileri yönet alanına girerek bulabilirsiniz. Ama sildiğiniz numaranın hiçbir yerde görünmesini istemiyorsanız eğer tüm kişileri messenger üzerinden de silebilmek mümkündür.

Messenger kişileri yönet ne işe yarıyor, messenger kişileri yönet, messenger kişileri yönet nerede, messenger kişileri yönet nedir, messenger rehberde silinenleri bulma, messenger kişi bilgileri
  • Messenger kişileri yönet alanına girmek istiyorsanız ilk önce hesabımıza giriş yapıyoruz.
  • Hesaba giriş sağlandığında sol tarafta profil simgesi göreceksiniz.
  • Bu alana tıklamanızla beraber gelen ekranda kişilerim yazısını görmeniz gerekiyor.
  • Karşımıza gelen seçeneklerde kişileri yönet kısmı göreceksiniz. Buraya tıklamanız halinde tüm kişiler aşağıya yer alacaktır.
  • Hangilerinin silinmesini istiyorsanız buradan işlemleri tamamlayabilirsiniz.
  • Bulmak istediğiniz numaraları da yine aynı şekilde gelen ekranda bulunan numarayı bir yere kayıt ederek tekrar rehbere kaydedebiliyorsunuz.
  • Messenger uygulamasına getirilen bu özellik ilerleyen zamanlarda oldukça işinize yarayacaktır.
Messenger kişileri yönet ne işe yarıyor, messenger kişileri yönet, messenger kişileri yönet nerede, messenger kişileri yönet nedir, messenger rehberde silinenleri bulma, messenger kişi bilgileri

Messenger kişileri yönet ne işe yarıyor sorusunun yanıtını sizler için vermeye çalıştık. Merak ettikleriniz elbette olacaktır. Bunlarla ilgili de bilgi sahibi olabilmek istiyorsanız yoruma durumu belirtmeniz yeterlidir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz