Paylaş

Messenger kendin için kaldır nedir ne işe yarıyor. Messenger hesabına gelen kendin için kaldır özelliğine dair bilinmesi gerekenler haberimizde.

Sohbet alanında önemli gelişmeler yaşanırken uygulamalarda mesaj alanlarına önem vermektedir. Bunu anlayan uygulamalardan birisi de Facebook’tur. Messenger ise facebook’un mesajlaşma alanında işlem gören uygulamalardan birisidir. Messenger kullanımının artması için önemli yenilikler geldiği için bir çok kişi uygulamayı kullanmaktadır. İnstagram ve whatsapp hesabında herkesten sil özelliği bulunduğu için herkes için kaldır özelliği messenger eklendi. Tabi bunun yanında kendin için kaldır özelliği de gelmiş durumdadır. Uygulamalar kendi sürekli güncelleyerek yenilikleri hesaplara getirmektedir. Normal şartlar da messenger hesabında görüşme yaptığınız birine gönderilen mesajı geri almak için yapmanız gereken işlem sağ alt kısımda bulunan kaldır seçeneğine tıklayarak herkes için kaldır alanına tıklayıp mesajı herkesten silebilirsiniz. Ama altında bulunan kendin için kaldır ne işe yaradığına dair detaylar haberimizde.

Messenger kendin için kaldır nedir ne işe yarıyor

Messenger kendin için kaldır, messenger mesajı benden sil, messenger kendin için kaldır ne işe yarıyor, messenger kendin için kaldır ne demek, messenger kendin için kaldır yaparsam ne olur, facebook messenger kendin için kaldır özelliği ne işe yaramaktadır. Facebook messenger uygulamasında birine gönderdiğiniz mesajı sadece kendinizden silinmesini istiyorsanız bunun için kendin için kaldır seçeneğini seçebilirsiniz. Ama karşı taraf bu mesajı görecek sadece sizin messenger alanında bu özellik olmayacaktır.

Messenger kendin için kaldır nedir

Messenger mesaj silme özelliği geldikten sonra artık daha kullanılır bir hale gelmiş durumdadır. Messenger hesabında birine gönderilen mesajı daha sonrasında silebilmek için giriş gerçekleştirip kendin için kaldır diyebilirsiniz.

Messenger kendin için kaldır nedir ne işe yarıyor, messenger kendin için kaldır, messenger kendin için kaldır ne demek, messenger kendin için kaldır ne işe yarıyor, messenger mesajı silme, messenger mesaj nasıl silinir

Yani sohbeti silmenize gerek kalmadan yazdıklarınızı kendinizden kaldırabilirsiniz. Herkeste kaldır 10 dakika sonrasında pasif hale düşerken kendin için kaldır demeniz yeterlidir. Kendin için kaldır özelliği uygulama da ne zaman silmek isterseniz silebilirsiniz.

Ancak bu özellik sadece sizin uygulamanız için geçerli olacaktır. Karşı tarafta hala sizin yazdıklarınız gözükecektir. Gönderdiğiniz kişiden de mesajın silinmesini istiyorsanız bunun için 10 dakikanız bulunuyor. 10 dakika içerisinde kaldır diyerek herkesten kaldır demeniz gerekiyor.

Messenger kendin için kaldır nedir ne işe yarıyor işlemlerini yazımız da paylaştık. Bu aşamada aklınıza takılan bir yer olursa bize yorumdan iletebilirsiniz.

İsterseniz sizin için yazdığımız Facebook katıldığım tarih gözükmüyor yazımıza bakabilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here