Paylaş

Messenger kendi kendine mesaj gönderiyor. Hesabınız kendiliğinden mesaj göndermesin atmasın istiyorsanız neler yapmanız gerektiğini anlatacağız.

Messenger uygulamanızda çeşitli hatalarla karşılaşabilirsiniz. Son zamanlarda ise karşılaşılan problemlerden birisi ise uygulamanızın kendi kendine mesaj gönderiyor olmasıdır. Messenger hesabınız kendiliğinden mesaj göndermesin ya da atmasın istiyorsanız hangi yolları takip etmeniz gerektiğine değindik.

Arkadaşlarınızla, akrabalarınızla ya da eşinizle messenger uygulamanız üzerinden mesajlaşma yapabilirsiniz.. Mesajlaşma içerisinde karşılaştığınız sorunlar ya da hatalar olabilir. Önemli olan aldığınız hataların nasıl çözüme kavuşacağıdır. Bunun içinde kısa araştırmalar içerisine girmeniz gerekiyor.

Eğer messenger uygulamanız sizden habersiz mesaj gönderiyorsa bu durum hayli canınızı sıkabilir. Normalde moral bozmanıza gerek bulunmamaktadır. Çünkü moraliniz bozukken yapacağınız hamlelerinizi doğru işleme koyamayabilirsiniz.

Messenger kendi kendine mesaj gönderiyor

Messenger kendiliğinden mesaj göndermesin ya da atmasın istiyorsanız yapmanız gerekenleri birlikte inceleyeceğiz. Ve böylelikle sorununuzu kısa süre içerisinde çözüme kavuşturabilirsiniz.

Messenger kendiliğinden mesaj göndermesin

Ayarlara başlamadan önce sizden isteğimiz adımları doğru bir şekilde yapmanızdır. Belirttiğimiz işlemleri harfiyen işleme koymanız durumunda sorun daha kısa süre içerisinde çözüme kavuşmuş olacaktır. Sizde hazırsanız eğer başlayalım.

Messenger kendiliğinden mesaj göndermesin
 • İlk olarak messenger uygulamanızı güncelleyin.
 • Play store ya da Apple store üzerinden bu güncellemeleri yapabilirsiniz.
 • Android işletim sistemli bir telefon kullanıyorsanız eğer sırasıyla; ‘’Ayarlar>Uygulamalar>Messenger>Ön belleği sil ve Temizle’’ butonuna tıklayın.
 • Telefonunuzda ikinci bir klavye kullanımı yapıyorsanız bu da etki edeceğinden dolayı o klavyeyi kaldırın.
 • Klavyenizi kaldırdıktan sonra belli bir zaman bekleyin.
 • Eğer yine kendiliğinden mesaj gönderimi yapıyorsa bu durumda izin verilen uygulamalarınızı gözden geçirin.
 • Messenger uygulamanız Facebook bağlantılı çalışmasından dolayı Facebook için izin verdiğiniz uygulamalarınız varsa bunları kaldırın.
 • Son olarak hesabınızın şifresini değiştirin. Messenger uygulamanız başka birilerinin eline geçmiş olabilir.
 • Telefonunuzdan Messenger uygulamanıza giriş yapıyorsanız eğer telefonunuz cebinizdeyken yanlışlıkla gönderim yapmış olabilir.
 • O yüzden telefonunuzun tuş kilidini devreye koyun.
 • Ve telefonunuzu cebinize koymadan ekran kilidinin devrede olup olmadığını mutlaka kontrol edin.

Messenger kendi kendine mesaj gönderiyor sorunuyla ilgili yapmanız gerekenleri yukarıdaki şekilde işleme alabilirsiniz. Artık sizde bu bilgilere sahipsiniz. Sorun yaşarsanız bizlere durumu yorumdan iletebilirsiniz.

Messenger kendi kendine mesaj gönderiyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here