Paylaş

Messenger kendi kendine kapanıyor. Messenger uygulamasına giriş işlemi sağlamaya çalıştığınız da sürekli sizi dışarı atıyor yada giriş yapmanıza izin vermiyorsa detaylar haberimizde.

Facebook uygulamasının mesajlaşma platformu olan messenger kısa sürede herkes tarafından sevilmeyi başarmıştır. Özellikle yeni getirilen özellikler uygulamayı daha popüler hale getirmiştir. Artık Facebook hesabınız olmadan da messenger uygulamasından yararlanabiliyorsunuz.

Messenger uygulamasını sadece sohbet amaçlı kullanmayabilirsiniz. Görüştüğünüz kişiyle sesli ya da görüntülü arama yaparak da muhabbet edebilirsiniz. Gizli konuşma özelliğinin de hesap içerisinde varlığını göstermesi uygulamayı daha cazip hale getirmektedir. Messenger uygulamasında da tıpkı diğer uygulamalarda olduğu gibi çeşitli sıkıntılarla karşılaşılabilmektedir. Hesap içerisinde biriyle yazışırken bir anda kapama yaşanıyorsa eğer bu durum canınızı bir hayli sıkacaktır. Alınacak önlemlerin neler olduğunu yazımız içerisinde aktaracağız.

Messenger kendi kendine kapanıyor

Messenger sürekli çıkışa atıyor, messenger kendiliğinden kapanmaması için nasıl bir yol izlemeliyim, messenger uygulaması içerisinde gezinti sağladığım esnada beni sürekli dışa atmaktadır, messenger giriş yaptığımda kendiliğinden kapanmaması için ne yapmalıyım. Apple store veya Play store üzerinden telefonlarınıza yüklemiş olduğunuz messenger hesabınızda bu sorunun önüne geçmek istiyorsanız gerekenleri makalemizde hazırlamış bulunuyoruz.

Hesabınızın içerisinde biriyle yazışma sırasındayken ya da görüntülü konuşuyorken uygulamanın kendiliğinden kapandığını gördüğünüz an internet bağlantınızı hemen değiştirebilirsiniz.

Messenger sürekli çıkışa atıyor

Mobilden bağlıysanız eğer wi-fi ağına bağlanıp bu şekilde konuşmanıza devam etmeniz gerekiyor. Yaşadığınız sıkıntının internet bağlantısıyla hiçbir ilgisinin olmadığını anladığınız an diğer yöntemleri kontrol etmeniz gereklidir.

Messenger kendi kendine kapanıyor, messenger kendiliğinden kapanıyor, messenger neden kapanıyor, messenger kapanmasın, messenger gitmesin, messenger girmeme izin vermiyor

Arka planda çalışan uygulamalar varsa arka plandaki uygulamaların kapatılarak deneme yapılması gerekiyor.

  • Sorun belirttiğimiz işlemlerle çözüme ulaşmıyorsa, Messenger uygulamasını telefondan kaldırıp yeniden yüklemesini sağlayabilirsiniz.
  • Uygulamada gerçekleştireceğiniz bu işlem en güncel halinin cihazınızda yer almasına olanak sağlayacaktır.
Messenger kendi kendine kapanıyor, messenger kendiliğinden kapanıyor, messenger neden kapanıyor, messenger kapanmasın, messenger gitmesin, messenger girmeme izin vermiyor

Messenger üzerinde gerçekleştirdiğimiz bu ayarlarda da sorun giderilmediği an uygulama içerisinde bir şey çalışmıyor bölümüne girerek yaşanan sıkıntıyı yetkililere bildirmeniz lazım.

Sorunun detaylarını yetkililere bildirmeniz artık yapacağız işlem beklemektir. Son olarak farklı bir telefondan hesabınıza giriş yapmayı deneyerek onda da aynı sıkıntıyı yaşıyor musunuz? Yaşamıyor musunuz? Bunun tespitini yapabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here