Paylaş

Messenger karanlık modu açma etkileştirme. Messenger gece moduna geçiş işlemlerini bir çok kişi bilememektedir. Çözümü ise haberimizde.

Akşam saatlerinde telefonumuzu elimize aldığımızda yansıyan ışık karanlıkta gözümüzü alabilmektedir. Uzunca bir süre bakıldığında gözlerininiz de kızarma ve yorgunluk meydana gelecektir. İndirilen uygulamalarda bulunan karanlık mod ayarlarıyla beraber yaşanan sorunun önüne geçebiliyorsunuz. Messenger sohbet uygulaması olarak kendini sürekli yenilediği için uygulamayı kullanan kitle sayısında inanılmaz bir artışın olduğunu söylemek mümkündür. Fakat yazışmalarını akşam saatlerinde yapan kişilerde belli bir süre geçtikten sonra gözlerinde yanmalar meydana gelmektedir. Fakat messenger üzerinde yer alan karanlık mod sayesinde bununda önüne geçebiliyorsunuz. Özellik o kadar farklı yerde ki kullanıcılar bu ayarı ne yaparlarsa yapsınlar göremediklerini dile getirmektedir. Bizde konunun araştırmasını kapsamlı bir şekilde sağlayıp karanlık moda geçiş işlemleriyle alakalı aşamaların nasıl ilerlendiğine birlikte bakacağız.

Messenger karanlık modu açma etkileştirme

Messenger gece modu nerede, messenger karanlık modu etkinleştirme, messenger karanlık modu etkinleştirmek için ne yapmam gerekiyor, messenger karanlık mod aktif hale getirme, facebook messenger uygulamasında ışığın önüne geçmek için karanlık moda nasıl geçeceğim. Messenger sohbet alanında var olan beyaz ışık sizin gözlerinize akşam saatlerinde zarar vermesin istiyorsanız eğer uygulamayı karanlık moda çekmeniz yeterli olacaktır. Karanlık modu etkinleştirmek için hangi alandan işlem sağlanacağına dair tüm detayları yazımızda görebilirsiniz.

Messenger gece modu nerede

Messenger karanlık moduna geçişin sağlatılabilmesi için öncelikle messenger sohbet alanına girişimizi gerçekleştiriyoruz. Emoji alanına girerek hilal işaretini bulmanız gerekiyor. Hilal işaretine tıkladıktan sonra karanlık modu buldun diye üst alanda bir pencere belirecektir.

Messenger karanlık modu açma etkileştirme, messenger karanlık modu açılmıyor, messenger karanlık mod nerede, messenger karanlık mod gözükmüyor, messenger karanlık mod bende yok

Ona tıkladıktan sonra karanlık mod ayarı kapalı konumdadır. Aktif hale getirmeniz halinde etrafı tamamen karanlık bir şekilde işleme koyulacaktır. Artık akşam olduğunda sohbetlerinizi gözleriniz yorulmadan devam edebileceksiniz.

TAVSİYE YAZI: Messenger oturum zaman aşımına uğradı diyor

Yaptığımız işlemlerde messenger karanlık modunu etkinleştireceksiniz. Hata olursa ya da anlamadığınız bir yerde bunu bize yorumdan iletmeniz yeterlidir. Fakat anlatım sonucunda sorunsuz bir şekilde ayarlarınız tamamlanacak ve karanlık moda artık geçmiş olacaksınız. Karanlık mod ayarının böyle bir alana getirilmesi ise tamamen messenger uygulamasının izlemiş olduğu bir politikadır.

Messenger karanlık modu açma etkileştirme, messenger karanlık modu açılmıyor, messenger karanlık mod nerede, messenger karanlık mod gözükmüyor, messenger karanlık mod bende yok

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here