Paylaş

Messenger istekler kayboldu göremiyorum 2019. Facebook Messenger güncelleme sonrasında isteklerin nerede olduğunu bulmak için yazımızı inceleyebilirsiniz.

Facebook aldığı bir karar sonrasında mesaj alanında olan işlemlerinin tamamını ‘’Messenger’’ bölümüne getirmiştir. Messenger uygulaması kısa zaman içerisinde mecburi olarak herkes tarafından indirilmeye başlandı. Uygulamaya alışmak eski kullanıcılar için zor olsa da yeni üye olan kişilerin herhangi bir zorluk çekmediğini belirtmekte fayda bulunmaktadır. Mesajlar önceleri doğrudan mesaj kutusuna düşerken Messenger üzerinde böyle olmamaktadır. Messenger uygulamasında ilk olarak ‘’İstekler’’ alanına mesaj gelmektedir. İstekler bölümüne girmeden de o mesajın gelip gelmediğini fark edemiyoruz. Tabi istekler kısmını bulabilmek oldukça basitken gelen her güncelleme sonrasında yerinin değiştiğini belirtebiliriz. 2019 Yılına girdiğimiz dönem içerisinde Messenger alanında istekler bölümünün nerede olduğuna ilişkin bilgilere ise birlikte bakıp sorunu o şekilde gidermesini gerçekleştireceğiz.

Messenger istekler kayboldu göremiyorum 2019

Facebook Messenger istekler nerede, Messenger istekler bölümü gözükmüyor, messenger istekler kısmı yok, messenger istekler gözükmüyor, messenger istekleri bulamıyorum, messenger istekler kayboldu. Gelen mesajların kontrol edildiği istekler alanına erişim sağlayabilmek için yapacağınız kontrolleri bire bir size yazı içerisinde paylaşacağız. 2019 yılına özel Messenger alanının uygulama da nerede olduğunu tam anlamıyla öğreneceksiniz.

Messenger istekler bulamıyorum

Mesaj isteklerinin geldiği istekler bölümünün nerede olduğunu bulabilmemiz için ilk olarak Messenger  alanına giriş işlemi gerçekleştiriyoruz. Sohbet alanına girdikten sonra orta bölümünde bulunan profil kısmına tıklıyoruz.

Messenger istekler kayboldu göremiyorum 2019, messenger istekler nerede, messenger istekler yok, messenger istekler bende yok, messenger istekler gözükmüyor, messenger istekler kayboldu

  • Yapılan ayarlar sonrasında ise üst alanda da profil ikonu göreceksiniz.
  • Ona tıkladıktan sonra artık üst bölümde ‘’İstekler’’ alanı karşınıza gelecektir.
  • İstekler bölümünde eğer mesaj gelmişse zaten bu alana giriş yaptığınızda göreceksiniz.
  • Bulamayan arkadaşlarınızı da bu şekilde yönlendirerek çözüme kavuşturabilirsiniz.
  • Ama bu kısma girdiğiniz de hala daha istekler yeri yoksa uygulamayı güncelleyip tekrar giriş yapmayı deneyelim.

Ayarları bitirdik bu alana kadar aklınıza takılan bir yer varsa bunu bizimle yorumda belirtebilirsiniz. Messenger istekler kayboldu göremiyorum 2019 yılına ait işlem aşamalarını bu şekilde olduğunu belirttik. Haricinde dilerseniz sizin için hazırladığımız Tik tok ağır çekim video yapamıyorum yazımıza bakabilirsiniz. Sorun yaşamanız halinde durumu yoruma eklemeniz yeterlidir.

Messenger istekler kayboldu göremiyorum 2019, messenger istekler nerede, messenger istekler yok, messenger istekler bende yok, messenger istekler gözükmüyor, messenger istekler kaybolduMessenger istekler kayboldu göremiyorum 2019, messenger istekler nerede, messenger istekler yok, messenger istekler bende yok, messenger istekler gözükmüyor, messenger istekler kayboldu

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here