Paylaş

Messenger hikayeyi gizleme gelmesin. Sohbet uygulaması messenger hesabınıza gelen hikayelerin bazıları görmek istemiyorsanız çözüm yazımızda.

Facebook mesaj uygulaması olan Messenger hesaplarına oldukça ilgi göstermektedir. Milyarlarca kullanıcı olan Facebook’un sohbet uygulaması messenger yine en az Facebook kadar kullanıcıya ulaşmıştır. Yan uygulama şeklinde kullanım gerçekleştirdiğiniz platformu Google Play store ya da Apple store üzerinden telefonunuza indirimini sağlayabiliyorsunuz. Hikaye özelliği Snapchat uygulamasıyla birlikte hayatımıza girdikten sonra beraberinde çoğu uygulamadaki yerini aldı diyebiliriz. Whatsapp, Facebook ve instagram uygulamalarıyla birlikte Messenger uygulamasındaki yerini de hızlı bir şekilde almış durumdadır. Messenger hesabınıza girişinizi gerçekleştirdikten sonra hemen üst alanda arkadaş olduğunuz kişilerin hikayelerini görebiliyorsunuz. Uygulamada hikayesini görmek istemediğiniz kişilerin hikayelerini doğrudan gizlemesini sağlayabiliriz. Bunun nasıl ayarlanacağına ise aşağıda bulabilirsiniz.

Messenger hikayeyi gizleme gelmesin

Messenger hikaye gizleme, messenger hikaye nasıl gizlenir, messenger hikaye gelmesin, messenger hesabımda hikayesinin gelmesini istemediğin kişinin hikayesini gizleme, messenger hikayeler gözükmesin, messenger hikaye çıkmasın. Konuşmadığınız birisinin ya da paylaşımları hoşunuza gitmeyen birinin yaptığı hikaye paylaşımlarını görmek sorunda değilsiniz. O yüzden bu paylaşımları kendi hesabınızda gizlemesini gerçekleştirebilirsiniz.

Messenger hikaye gizlenmiyor

Hesabınıza giriş yaptıktan sonra üst alanda bulunan hikayelerde hangi kişinin paylaşımını gizlemek istiyorsanız o kişinin üzerine gelerek hikaye paylaşımını açıyoruz.

Messenger hikayeyi gizleme gelmesin, messenger hikaye gelmesin, messenger hikaye gizlenmiyor, messenger hikaye gizleme nerede, messenger hikaye nasıl gizlenir, messenger hikaye çıkmasın
  • Hikayeyi açtıktan sonra hemen sağ tarafta bulunan () bölüme tıklıyoruz.
  • Daha sonrasında messenger uygulamasının tarafınıza sunmuş olduğu seçenekler içerisinden ‘’Hikayeyi gizle’’ butonuna tıklayıp ayarlara devam ediyoruz.
  • Bundan sonra o kişinin hikayesi size öneri olarak sunulmayacaktır. Ama tamamen hikaye alanında dahil görülmesin istiyorsanız bu durumda uygulamada o kişinin engellemesini devreye koyarsanız işlemleri tamamlamış olursunuz.
TAVSİYE YAZI: Messenger galeriden fotoğraf yollama

Messenger hikayeyi gizleme gelmesin isteyenler için konunun araştırmasını yaparak işlem aşamalarını nasıl devreye koyacağını detaylı şekilde paylaşmış bulunuyoruz. Olur da buraya kadar bir sorun ya da problem ile karşılaşırsanız bunu bizimle yorumdan iletebilirsiniz. Messenger sohbet uygulaması olarak popülerliği her gün biraz daha artırmaktadır. Ve getirdiği yeniliklerle birlikte de kullanıcılarına daha rahat bir sohbet alanı sunmaktadır. Rahatsızlık verenleri hem böyle gizleyebilirsiniz hem de doğrudan engelleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here