Paylaş

Messenger hesap kaldırma silme nerede . Hesabınızda hesap kalkmıyor silinmiyor ise yapmanız gerekenleri kapsamlı şekilde anlatacağız.

Messenger uygulamanızı birden fazla hesap ekleyerek kullanabiliyorsunuz. Ancak hesap değiştir alanına geldiğinizde eklediğiniz diğer hesapların gözükmesini istemiyor olabilirsiniz. Messenger hesap kaldırma silme işlemlerinin nerede olduğunu ve kalkmıyor silinmiyor sorununu nasıl çözüm sağlayacağınızı yazımızda ele aldık.

Bildiğiniz üzere artık Instagram, Tik tok ve diğer sosyal medya hesaplarınıza birden fazla hesap ekleyerek kullanım yapabiliyorsunuz. Messenger uygulamanızda da aynı şekilde ikinci hatta üçüncü hesaplarınızı ekleyerek kullanabilirsiniz. Lakin bu hesaplarınızı ekledikten sonra çıkış yaptığınızda hala gözükmesi ister istemez canınızı sıkabiliyor.

Böyle bir can sıkıntısı içerisine girmemeniz için yapmanız gerekenleri kapsamlı şekilde anlatacağız. İşlemler sonrasında siz Messenger uygulamanızın ‘’Hesap değiştir’’ kısmına girdiğinizde artık tek bir hesap göreceksiniz. Siz girdiğiniz hesabınızdan çıkış yapmış olsanız bile kaldırmadığınız sürece bu alanda ‘’Çıkış yapıldı’’ olarak göreceksiniz.

Messenger hesap kaldırma silme nerede

Çıkış yapıldı olarak dahi görünmesini istemiyorsanız bu durumda hesabı kaldırmanız gerekiyor. Şimdi bu ayarların nasıl yapacağınıza birlikte bakacağız. Ayarlar sonunda artık hesap değiştir alanına geldiğinizde sadece tek bir hesap göreceksiniz. Ya da yalnızca sizin istediğiniz hesapları görmüş olacaksınız.

Öncelikle Messenger uygulamanıza giriş yapıyorsunuz. Devamında ise gelen ekranın sol üst alanında bulunan Profil resminize tıklayın. Gelen ekranı aşağıya doğru kaydırdıktan sonra ‘’Hesap değiştir’’ yazısına dokunun. Gelen ekranda tüm yaptığınız girişleri görebilirsiniz. Buradaki bilgiler içerisinde çıkış yapıldı yazanları da göreceksiniz.

Messenger hesap kalkmıyor

Hangi hesapların burada görünmesini istemiyorsanız kaldırmak için sola kaydırıp ‘’Kaldır’’ yazısına tıklayın. Buna tıklıyor olmanıza rağmen hesaplar burada kalkmıyor ya da silinmiyor ise nedenini aşağıda belirttik.

messenger hesap kalkmıyor
  • Uygulamanızı kaldırıp yeniden yükleyin.
  • İşlem sırasında internet bağlantınız kesilmiş olabilir. Bağlantılarınızı gözden geçirin.
  • Hangi ağa bağlıysanız o ağdan bağlantınızı kesip farklı bir ağa bağlanın.
  • Yine deneme yaptığınızda bu alandan gitmiyorsa farklı bir cihazdan deneme yapın.
  • Onda da aynı sorun bulunuyorsa sorunu Messenger yetkililerine bildirin.
  • Sorun bildirisinin nereden yapıldığını bilmiyorsanız eğer profil resminize tıkladıktan sonra gelen ekranın en altında ‘’Sorun bildir’’ göreceksiniz. Onun üzerine tıkladığınızda ‘’Bir şey çalışmıyor’’ alanına girip sorununuzu belirtin.

Kaleme aldığımız yazımızda Messenger hesap kaldırma silme nerede işlemleriyle alakalı neler yapmanız gerektiğine değindik. Artık sizlerde eklediğiniz hesapları bu şekilde kaldırabilirsiniz. Eklemek istediğiniz bir yer olursa bize yorumdan ulaştırabilirsiniz.

messenger hesap silinmiyor
messenger hesap kaldırma nerede
Messenger hesap kaldırma silme nerede

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here